Ušijeme vám nejoblíbenější outfit ve vašem šatníku

MANEMO


Jsme pánský módní ateliér, kam si chodí úspěšní muži pro svůj nejoblíbenější outfit na míru. Příběh značky se začal psát začátkem roku 2017. Našim cílem bylo postavit pánskou módní značku s prvotřídním oblečením na míru (šijeme metodou made to measure).

Oblečení na míru


Konec kompromisů, dopřejte si zážitek v podobě šití na míru. Pomůžeme Vám s výběrem z široké nabídky látek, střihů a i těch nejmenších detailů. Naše zkušenosti a precizní měření zaručí perfektně padnoucí oblečení, které Vám nabídne dostatek komfortu při nošení. Věříme, že oblečení od nás si oblíbíte. 

Pomůžeme vám s tzv. smart šatníkem 

jednoduchost - nadčasovost - snadná kombinovatelnost
Pánská móda je zejména o jednoduchosti a nadčasovosti. Proto není potřeba mít překypující šatník, ale spíše dejte přednost menšímu počtu kvalitních kousků.
Když se vše dobře promyslí, tak je mezi sebou můžete velmi snadno kombinovat. 

Šití na míru není jen o formálním obleku a košili. Zdaleka ne.
Jdeme s dobou, a tak vedle formálních obleků šijeme také ležérní outfity v nejrůznějších podobách - separátní saka, kalhoty, bundy na míru, kabáty....
 

ZÁKLADNÍ CENÍK


26 990 Kč

Oblek na míru od


18 990 Kč

Sako na míru od


4 990 Kč

Košile na míru od


24 990 Kč

Kabát na míru od


Konfekce


Bývaly doby, kdy jsem každý čtvrt rok našívali nové kousky do naší hotové kolekce. V současné době však náš obchod / showroom slouží pouze jako výkladní skříň a místnost plná inspirace. Každého půl roku našijeme pár kousků z aktuálních látek, ale rozhodně o sobě netvrdíme, že jsme obchod s konfekcí. Všechny vystavené kousky vám rádi ušijeme na míru. Tím ale nevylučujeme, že když se trefíme do vašeho vkusu a velikosti v již našité kolekci, že vás do ní neoblečeme. Konfekční kousky upravujeme do pár dní se základními úpravami zdarma. 

Svatba - oblek, který využijete i po svatbě


Tento jedinečný den si zaslouží outfit přesně podle vašich představ. Díky našim bohatým zkušenostem vám pomůžeme vytvořit ten pravý pro vaši svatbu, ať už ji máte na zámku nebo třeba ve stodole. 

Showroom


Jsme tak trochu perfekcionisti, a proto chceme mít dostatek času na každého z vás. I přesto, že naše prodejna je otevřená každý všední den od 10 do 18:00, doporučujeme si před návštěvou domluvit schůzku. Nejsme standardní obchod s obsluhujícím personálem, proto je potřeba si předem domluvit schůzku z jedním z našich made to measure specialistou.  A to i v případě, že nemáte ještě vůbec jasno. Můžete se zastavit na dobrou kávu a my vám mezitím rádi se vším poradíme.

Dárkové poukazy


Vyberte hodnotu poukazu a zbytek nechte na vkusu obdarovaného. Naše poukazy umí potešit každého - muže i ženy, kteří ocení kvalitní a padnoucí oblečení. 

INSPIRACE Z NAŠEHO BLOGU


Podzim stylově

Podzim stylově

Podzim je pro mě oblíbeným obdobím, protože se dá z šatníku vytvořit nejvíce zajímavých kombinací. Pánská móda je zejména o jednoduchosti a nadčasovosti.

Perfektně padnoucí oblek jako vaše vizitka

Perfektně padnoucí oblek jako vaše vizitka

Dobře vypadat, znamená cítit se pohodlně a zároveň úspěšně působit na své okolí. Tentokrát jsme se zaměřili na několik tipů – „co na sebe?“.

Léto v obleku

Léto v obleku

Počasí poslední dobou naznačuje, že už se to blíží... Proto je na čase začít řešit, jak přežít letní teploty v obleku?