presents:

A Crafted Road to Freedom.

Dodací lhůty

Naše dodací lhůty jsou okolo 6. týdnů.
Potřebujete outfit do dřívějšího data? Zavolejte nám, sdělíme vám aktuální možnosti. 


MANEMO


Jsme pánský módní ateliér, kam si chodí úspěšní muži pro svůj nejoblíbenější outfit na míru. Příběh značky se začal psát začátkem roku 2017. Našim cílem bylo postavit pánskou módní značku s prvotřídním oblečením na míru. Šijeme metodou made to measure s nadstandardními úpravami.

Pomůžeme vám s tzv. smart šatníkem 


jednoduchost - nadčasovost - snadná kombinovatelnost
Pánská móda je zejména o jednoduchosti a nadčasovosti. Proto není potřeba mít překypující šatník, ale spíše dejte přednost menšímu počtu kvalitních kousků.
Když se vše dobře promyslí, tak je mezi sebou můžete velmi snadno kombinovat. 

Šití na míru není jen o formálním obleku a košili. Zdaleka ne.
Jdeme s dobou, a tak vedle formálních obleků šijeme také ležérní outfity v nejrůznějších podobách - separátní saka, kalhoty, bundy na míru, kabáty....
 

Oblečení na míru


Konec kompromisů, dopřejte si zážitek v podobě šití na míru. Pomůžeme Vám s výběrem z široké nabídky látek, střihů a i těch nejmenších detailů. Naše zkušenosti a precizní měření zaručí perfektně padnoucí oblečení, které Vám nabídne dostatek komfortu při nošení. Věříme, že oblečení od nás si oblíbíte. 

ZÁKLADNÍ CENÍK


30 000 Kč

Oblek na míru od


20 000 Kč

Sako na míru od


5 000 Kč

Košile na míru od


29 000 Kč

Kabát na míru od


Akce pro naše zákazníky

Svatba - oblek, který využijete i po svatbě


Tento jedinečný den si zaslouží outfit přesně podle vašich představ. Díky našim bohatým zkušenostem vám pomůžeme vytvořit ten pravý pro vaši svatbu, ať už ji máte na zámku nebo třeba ve stodole. 

Dárkové poukazy


Vyberte hodnotu poukazu a zbytek nechte na vkusu obdarovaného. Naše poukazy umí potešit každého - muže i ženy, kteří ocení kvalitní a padnoucí oblečení. 

INSPIRACE Z NAŠEHO BLOGU


Večer Ušlechtilých Neřestí

Večer Ušlechtilých Neřestí

Již tradičně u nás v atelieru pořádáme večírky s názvem Večer Ušlechtilých Neřestí. Program těchto večírků je pokaždý jiný, ale jmenovatel a koncept zůstává stejný

Sestavování svatebních outfitů na míru

Sestavování svatebních outfitů na míru

Vybrali jsme pro vás pár svatebních příběhů, na kterých jsme se podíleli. Za každým svatebním outfitem se skrývá jedinečný příběh.

Smoking

Smoking

Britský dinner jacket, americké tuxedo, “evropský” smoking.. Jestli si s sebou nějaký outfit nese velké množství pravidel, je to právě black tie.