BENEFITY PRO VAŠE ZAMĚSTNANCENabídněte vašim kolegům / zaměstnancům pomocnou ruku při výběru vhodného outfitu, ve kterém nejenže budou vypadat dobře na obchodních jednáních, ale výrazně si posílí sebevědomí, které zvýší jejich výkonnost. Nakonec z toho budou profitovat všechny strany. Pomůžeme vám s nastavením naší spolupráce tak, aby vyhovovala vaší firemní kultuře, a zároveň jste s tím měli co nejméně starostí. 

Co pro vás můžeme udělat?

Sleva na naše produkty pro vaše zaměstnance


Exkluzivní benefit pro zaměstnance bez dodatečných nákladů pro vaši firmu. Můžeme poskytnou slevu až 20% na nákupy u nás  - konečná výše slevy se stanoví individuálně podle potenciálního objemu zakázek. Platí i na dámské formální oblečení na míru. 

Propagaci naší spolupráce nechte na nás. Dodáme vám potřebné marketingové materiály k propagaci naší spolupráce, např. příspěvek do vašeho firemního newsletteru. 

Dárky pro vaše zaměstnance


Čím odměnit nejlepší obchodníky nebo poděkovat kolegům za jejich celoroční práci? Poukaz na košili na míru či oblek je praktickým dárkem, který je určitě potěší. Dárek je vhodný i pro dámy, např. poukaz na halenku na míru nebo košilové šaty.

Podle objemu odběru jsme schopní připravit množstevní slevu. 

Školení dress code


Můžeme přijet za vámi do firmy a uspořádat pro vaše zaměstnance školení, jak se správně oblékat na obchodní jednání, jak sladit barvy, jaké volit doplňky, jak pečovat o formální šatník apod. Školení dress code děláme pouze pro pánskou módu. 

Školení probíhá zábavnou formou za pomocí praktických ukázek a příkladů z praxe, trvá cca 2 hodiny. V případě navázání partnerství, nebo když zakoupíte dárkové poukazy pro vaše zaměstnance v minimální výši 30.000 Kč, je pro vás školení zdarma.

Teambuilding


Netradiční teambuilding v našem prostoru v centru Prahy je nejen skvělým zážitkem, ale také přínosem do běžného života. Jelikož se stáváte spolutvůrcem celého večera, rozhodně překvapíte svůj tým kolegů něčím, co ještě nezažili a o čem budou ještě dlouho mluvit. 

V rámci neformálního večera vás naučíme, např. jak uvázat kravatu, jak se starat o boty a nebo jak si správně vyžehlit košili :).

Již jsem uspořádali


12

teambuildingových akcí 


20

workshopů ve firmách


23

uskutečněných spoluprací s firmami


"Skvěle strávený večer s kolegy. Pobavili jsme se a u toho se dozvěděli spoustu praktických rad ohledně oblékání. Děkujeme MANEMO za uspořádání "večírku" :)."  Dana, HR manažerka v právnické kanceláři

"V tom, jak se správně obléct, stále tápu, i když oblek nosím skoro denně. Skutečně je to znát, když člověk vede jednání v obleku, který mu padne a dostává komplimenty. V rámci workshopu jsem se naučil užitečné rady, které jsou vlastně dost jednoduché, ale děsně praktické."  Pavel, obchodní zástupce ve stavebnictví

Mám zájem o spolupráci

Dejte nám vědět, jestli máte zájem s námi spolupracovat. Spojíme se s Vámi a doladíme všechny detaily.