Co si vzít večer na Valentýna?

10. února 2019

Kytice růží, romantická večeře, vhodný dárek jako připomínka toho, kolik pro Vás znamená, to vše k Valentýnu neodmyslitelně patří. S výběrem restaurace nebo filmu v kině Vám nepomůžeme, nicméně rádi Vám ulehčíme alespoň výběr „valentýnského outfitu“.

Pryč s rutinou

Váš stereotyp vám oběma pravděpodobně vyhovuje, to je zcela přirozené. Zkuste se ho ale na jeden večer zbavit a otevřete se novým věcem. Nemáme na mysli rovnou letenky do Paříže nebo Benátek, ale třeba novou restauraci a noc v romantickém hotelu spojeným s privátním wellness. Zaručeně si takovou noc zapamatujete o mnoho více, než večeři v nejbližší restauraci a zakončení s vínem u vás doma.

Rutina se také vztahuje k tomu, co si vezmete na sebe. Co se týče Vaší drahé polovičky, tak ta už nad tím, co bude mít večer na sobě, začala jistě přemýšlet. Dost možná již stihla navštívit i několik obchodů, aby Vás večer překvapila.

Každá žena chce, aby to jejímu doprovodu slušelo. Tak proč ji příjemně nepřekvapit něčím, co na Vás ještě neviděla? Nebojte se, u nás se postaráme o to, aby to překvapení bylo opravdu příjemné.

Svetr a límeček

Takovou kombinaci už vyzkoušel každý z vás, neformální přesto dostatečně elegantní a vhodná právě pro valentýnský večer. V případě, že nevlastníte separátní sako a neplánujete si ho ani pořídit, tak tato kombinace je sázkou na jistotu. Samozřejmě za předpokladu, že Vás nečeká návštěva divadla nebo večeře o sedmi chodech. Jako kalhoty doporučujeme tmavší „chinosky“ nebo klidně „džíny“. Hezký pár kožených polobotek outfitu dodá na elegantnosti, takže tenisky nechejte doma.

Sako trošku jinak

Separátní sako a košile je naprostá klasika, kterou samozřejmě nic nezkazíte a rozhodně uděláte ten správný dojem. My máme malý tip pro ty z vás, kterým nevadí rolák. Vezměte si místo košile právě tenký rolák společně se sakem. Tato kombinace působí velice elegantně a zároveň více kreativně. Odlišíte se tak decentním způsobem od ostatních pánů a Vaše partnerka to zajisté ocení. Znovu doporučujeme se držet spíše tmavších barev, a to včetně kalhot. Pokud chcete působit ještě více ležérně vyměňte polobotky za „pérka“, které Vám nabídnou i více komfortu během večera.

Rebelsky, ale stylově

Jestli patříte mezi „tvrďáky“ nebo ne, to už Vaše partnerka dávno ví. Nic Vám však nebrání v tom, se tak alespoň obléct. Řeč je tedy o vestičce, košili s vyhrnutými rukávy a třeba pletené kravatě. Z naší zkušenosti víme, že ženy tento styl zbožňují, zkuste mu proto dát šanci a přesvědčíte se sami. Pozor, není vestička jako vestička. Jelikož v tomto případě necháte sako doma, vybírejte takovou, která má stejný materiál i na zádech a nepůsobí moc formálně. Jako kalhoty doporučujeme tmavé „džíny“, nejlépe takové, které Vám drží v pase bez opasku. To z důvodu hladšího přechodu mezi kalhoty a vestičkou. Jestli si vezmete „pérka“ nebo polobotky, to je na Vás.

„Out of office“

Je dost možné, že na valentýnskou večeři vyrazíte rovnou z práce, a tedy v tom co jste měl celý den na sobě. Pokud v práci nosíte oblek, tak výběr večerního outfitu začíná ráno nebo ještě lépe, předešlý večer. Zvolte oblek tmavší barvy, vhodná je právě modrá, ta vypadá velice elegantně a bez denního světla působí o několik odstínu tmavší. Přibalte si sebou bílou košili a jako boty zvolte černé „oxfordky“.  Večer si stačí jen převléct košili a místo kravaty nechat košili lehce rozhalenou. Celá kombinace bude působit elegantně, ale ne příliš formálně.

V případě, že Vás něco zaujalo, tak Vám s vyladěním outfitu rádi pomůžeme u nás na Pštrossovce. Doporučujeme se zastavit hned začátkem týdne, v případě potřeby úpravy na míru.