RÁMOVÉ BOTY DESIGN BY LAWART


Boty Manesy

Ve spolupráci se zakázkovým ševcem Erikem Martinem Lawartem jsme vytvořili vlastní širokou kolekci rámových bot. Kopyto boty je přizpůsobeno tvaru středoevropské nohy a svršky jsou vyrobeny výhradně z francouzské telecí usně. 


Veškerou nabídku najdete také v našem showroomu. Kde můžete vyzkoušet a rovnou zakoupit. 


Boty Oxford

Formální uzavřená bota neboli „oxfordka“ se hodí jak k obleku, tak k business casual outfitu nebo „jen tak“ ke kalhotám chinos. Italsky úzký tvar našich oxfordek elegantně obepne vaši nohu a díky preciznímu řemeslnému zpracování vám budou krásně sloužit klidně deset i více let.  Aktuálně 2 typy - klasická oxfordka a wholecut. V 5 barevných kombinacích, možnost patinace.

OXFORD, cena 9990 Kč

Boty Double Monks 

Elegantní business casual, ale i stylová smart casual bota. Prostě stylová univerzálka. Spojení italské elegance, většího nártu a širší malíkové části pro českou nohu se světovým designem předního ševce E. M. Lawarta. 

DOUBLE MONKS, cena 9990 Kč

DERBY

Pohodlné derby z prvotřídní francouzské kůže mají italsky úzký tvar, který elegantně obepne nohu. Díky preciznímu řemeslnému zpracování a možnosti renovace s vámi vydrží klidně dekádu.

Aktuálně 2 typy - klasické derby a derby brogue. V 5 barevných kombinacích, možnost patinace.

DERBY, cena 9990 Kč

BOTY BOOTS

I v chladnějších dnech můžete vypadat stylově – a trochu rebelsky – v tzv. boots, vyšších botách (často nesprávně nazývaných „kotníkové oxfordy“) s neotřelou, dvoubarevnou kombinací spodního a vrchního dílu boty. Spojení italské elegance, většího nártu a širší malíkové části pro českou nohu se světovým designem předního ševce E. M. Lawarta.

BOOTS, cena: 10.990 Kč