Staňte se ambasadorem pánského oblékání

doporučte nás a získejte odběr našeho oblečení za výhodnější cenu nebo zdarma


Doporučte nás a získejte výhody
 

Jak to probíhá?
Nejprve bychom se s Vámi rádi potkali, abychom se poznali a Vy se seznámili s naší značkou - to je pro úspěšné doporučování stěžejní. Pokud nemáte cestu kolem, zvládneme to i po telefonu. Naučíme Vás pár dobrých argumentů, proč nás doporučovat. Máme pro Vás také připravené situace, které lze lehce proměnit v debatu na téma oblékání. Jsme úplně normální lidi, kteří dělají to, co je baví, přirozeně a bez přehnaného divadla okolo. 

Vybavíme Vás speciálními kartičkami (pro offline doporučování) a linkem (pro online doporučování), kde je sleva 1000 Kč pro obdarovaného. Podle načtení kódu také poznáme, že jste daného muže doporučil/a právě Vy  :). 

Pak už se můžete vydat do světa a zařadit do svého small talku s kolegou, kamarádem či obchodním partnerem téma oblékání. 

--------

Odměna

Kredit na odběr našeho oblečení -  V případě provize Vám náleží 10% z utracené částky za první nákup u nás. Částky se Vám načítají postupně a sčítají se. 

Příklad
Doporučíte svému kolegovi v kanceláři, který právě shání oblek na svatbu, ať skočí do MANEMO. Dáte mu kartičku se slevou 1000 Kč. On se k nám objedná, ušijeme mu jeho nejoblíbenější svatební outfit, který určitě rád využije i po svatbě. Z částky, kterou u nás utratí se Vám u nás načítá částka, kterou pak můžete Vy použít na nákup u nás. 

Individuální přístup - nějaká část podmínek Vám nevyhovuje? Např. můžete a chcete doporučovat, ale odběr oblečení od nás nevyužijete - lze se domluvit i na jiné formě odměny. Nebo rád byste doporučoval, ale sám nemáte s tímto druhem produktu žádnou zkušenost? To vůbec nevadí, podrobnosti si vyjasníme na prvním setkání s námi.


Zaujalo Vás to? Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme.