Staňte se ambasadorem pánského oblékání

doporučte nás a získejte odběr našeho oblečení za výhodnější cenu nebo zdarma


Doporučte nás a získejte výhody
 

Jak to probíhá?
Nejprve bychom se s Vámi rádi potkali, abychom se poznali a Vy se seznámili s naší značkou - to je pro úspěšné doporučování stěžejní. Pokud nemáte cestu kolem, zvládneme to i po telefonu. Naučíme Vás pár dobrých argumentů, proč nás doporučovat. Máme pro Vás také připravené situace, které lze lehce proměnit v debatu na téma oblékání. Jsme úplně normální lidi, kteří dělají to, co je baví, přirozeně a bez přehnaného divadla okolo. 

Vybavíme Vás speciálními kartičkami (pro offline doporučování) a linkem (pro online doporučování), kde je sleva 1000 Kč pro obdarovaného. Podle načtení kódu také poznáme, že jste daného muže doporučil/a právě Vy  :). 

Pak už se můžete vydat do světa a zařadit do svého small talku s kolegou, kamarádem či obchodním partnerem téma oblékání. 


Odměna pro vás

Kredit na odběr našeho oblečení

Individuální odměna


V případě provize Vám náleží 10% z utracené částky za první nákup u nás. Částky se Vám načítají postupně a sčítají se. 

Příklad: Doporučíte svému kolegovi v kanceláři, který právě shání oblek na svatbu, ať skočí do MANEMO. Dáte mu kartičku se slevou 1000 Kč. On se k nám objedná, ušijeme mu jeho nejoblíbenější svatební outfit, který určitě rád využije i po svatbě. Z částky, kterou u nás utratí se Vám u nás načítá částka, kterou pak můžete Vy použít na nákup u nás. A to se vyplatí!

Nějaká část podmínek Vám nevyhovuje? Např. můžete a chcete doporučovat, ale odběr oblečení od nás nevyužijete - lze se domluvit i na jiné formě odměny. Nebo rád byste doporučoval, ale sám nemáte s tímto druhem produktu žádnou zkušenost? To vůbec nevadí, podrobnosti si vyjasníme na prvním setkání s námi.


Proč nás doporučovat?

Možná váháte, jestli jste Vy ten pravý? Právě první schůzka s námi by měla napovědět, jestli ano nebo ne. Naší práci můžete 100% věřit, máme stovky spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací. Koukněte také na naše recenze a nebo se prostě jen zeptejte někoho, kdo v šití na míru umí chodit, určitě nás bude minimálně znát.
Nutno ještě podotknout, že se spoluprací s námi k ničemu nezavazujete a nebudeme vás soudit, když nějakou dobu potrvá, že někoho přivedete. 

Kdo nás nejčastěji doporučuje?
Samosebou naši zákazníci, kteří s námi mají přímou zkušenost. Ale také muži, kteří jsou zatím na začátku své kariéry a pořídit si kvalitní oblek na míru pro ně představuje nákladnou položku. Stačí tedy když se párkrát zmíní v kanceláři, vymyslí pro své kolegy společně s námi nějakou akci a po nějaké době ho odměníme oblečením, na které si sám vydělal. Snažší to mají muži, kteří mají obchodního ducha a spolupracují muži, kteří nosí obleky či jinou formální módu. Ale s lecčím Vám dokážeme pomoct, i když ve vás obchodník úplně nedřímá. 

Zaujalo Vás to? Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme.