Jarní kolekce 2020


Jarní saka

Do naší jarní kolekce jsme navrhli několik nepodšitých a polopodšitých sak, která nabízí nenahraditelnou lehkost a vzdušnost. Prodyšnost podporuje i zvolený materiál tzv. “fresco”. Jedná se o vysoce kroucenou a nahrubo utkanou vlnu, která je díky své struktuře velmi odolná.

Jarní kabát

Na sako to ještě úplně není, ale zimní kabát už by byl příliš. Proto jsme do naší kolekce zařadili jarní verzi podšitého bavlněného kabátu. Najde využití i během roku do deštivých dnů. Jeho tmavě modrá barva se hodí téměř ke všemu.

2 290 Kč

Košile


9 990 Kč

Sako


12 990 Kč

Jarní kabát


16 990 Kč

Oblek


zdarma

Základní úpravy na míru


Oblek

Každou sezónu prezentujeme jeden nový oblek. Tentokrát je to tmavě modrý s velkou kostkou, z lehké italské vlny. Velká kostka je sice vzorem výrazným, ale díky jemnému barevnému sladění působí decentně a je vhodná pro formální denní oblek.

Košile

Košile v barevném provedení "off white" z látky typu oxford je vzdušná, prodyšna a lehká. Hodí se nejen k tmavě modrému obleku, ale i k sakům v zemitých barvách. Výborně se kombinuje zejména s hnědými doplňky. 

JARNÍ KOLEKCE 2020 V NAŠEM SHOWROOMU


Rádi Vám pomůžeme z hotové kolekce vybrat ten pravý outfit právě pro Vás. Jelikož chceme, aby Vám naše konfekce perfektně padla, tak Vám upravíme cokoliv na míru do pár dní zdarma. Ihned k zakoupení v našem showroomu.