Kolekce jaro 2023


Materiály jaro 2023


Naskladnili jsme nové jarní látky od našich oblíbených italských výrobců, opět v limitovaných metrážích. Těšit se můžete jak na velice prodyšné nemačkavé vlněné materiály, tak také na sezónní ležérnější blendy vlny, hedvábí a lnu v ideálním poměru. 

Příjemné fresco
Máme pro vás připravené vlněné materiály typu fresco, které nabídnou dostatečnou prodyšnost, ale jsou zároveň nemačkavé.

Materiály na separátní casual saka
Látky s příměsí lnu a hedvábí vhodné na separátní casual saka, která jsou v současné době čím dál více oblíbená.

ZÁKLADNÍ CENÍK

Ceny jsou orientační, konečná cena vždy závisí na výběru materiálu.
Aktuální dodání je 5 - 6 týdnů.


28 990 Kč

Oblek na míru od
 


19 990 Kč

Sako na míru od
 


4 990 Kč

Košile na míru za
 


25 990 Kč

Raglánový plášť / Raincoat
 Loňská akce pro naše zákazníky - 
Představení jarní kolekce 2022

Uvolněný casual styl 
 

Jaro se určitě neobejde bez přeháněk, proto jsme výrazně rozšířili naši nabídku nepromokavých, ale zároveń velice prodyšných materiálů. Novinkou v naší nabídce je tzv. raglánový plášť (na fotce vpravo), tedy univerzální nepromokavý neformální plášť, který se dá vzít přes cokoliv. 

Loni jsme do naší nabídky zařadili volnočasové bundy - bluzony a shackety. Pokud jste si loni nestihli tuto praktickou bundu pořídit, letos je ten správný čas. 


Nové vzorníky na košile 2023

Novinkou v našem košilovém vzorníků je bavlněná látka s nano úpravou, která zabrání třeba i ušpinění při polití červeným vínem. Zároveň jsme naskladnili i další klasické látky v nejrůznějších gramážích a vzorech.