Kolekce podzim/zima 2021


A je to tady, nová podzimní kolekce v MANEMO. Při vytváření podzimní kolekce pro tento rok kladl autor kolekce - náš MTM specialista Dominik - důraz zejména na všestrannost, pohodlnost a také ležérnost. Jednotlivé kousky si tak můžete vzít jak na obchodní schůzku, tak stejně i na procházku do parku či večer do vaší oblíbené vinárny.

Obleky

Můžete očekávat lehký italský flanel, který vás venku zahřeje, ale v kanceláři ani nebudete cítit, že na sobě máte hřejivější materiál. Použili jsme také neutrálních podzimních barev, které jednodušše sladíte s dalšími kousky Vašeho šatníku.


Separátní saka

Pro ty z vás, kteří kladou důraz na pohodlnost jsme připravili i variantu zcela nepodšitých flanelových sak, které díky lehké poddajné konstrukci nabídnou maximální pohodlí a zároveň více ležérní vzhled.


Kabáty 

Zůstat v teple a zachovat svůj styl může být náročné a to hlavně v podzimních a zimních teplotách. Naše nová kolekce kabátů je navržena tak, aby zahřála a zároveň podtrhla celý Váš outfit. Kabáty jsou šité z kvalitních přírodních italských materiállů, které jsme pečlivě vybírali v návaznosti na současné trendy.


VYBRANÉ KONFEKČNÍ OUTFITY


Kolekce podzim / zima 2021


Rádi Vám pomůžeme z hotové kolekce vybrat ten pravý outfit právě pro Vás.

Jelikož chceme, aby Vám naše konfekce perfektně padla, tak Vám upravíme cokoliv na míru do pár dní zdarma. Ihned k zakoupení v našem showroomu.


16990 Kč

Sezónní konfekční obleky a kabáty


9990 Kč

Sako s úpravou na míru


zdarma

Úpravy na míru do pár dní


46 - 54

Dostupné velikosti