KONFEKČNÍ OUTFITY S ÚPRAVOU NA MÍRU


Hotová konfekce


Inspiraci na naše limitované sezonní kolekce sbíráme neustále, pravidelně za ní jezdíme do Itálie, kde si zároveň sami vybíráme vhodné sezónní materiály. Nesoustředíme se na kvantitu, ale kvalitu a exkluzivitu. Baví nás věci dělat správně, a tak vždy spojujeme nynější trendy a zároveň preference našich zákazníků, abychom vytvořili kolekci, která je nevídaná, ale přesto lehce kombinovatelná s Vaším šatníkem. 

Všechny kousky v naší hotové kolekci jsou našité pouze v omezeném množství a omezených velikostech. Aktuální dostupnost vám sdělíme u nás v showroomu.

14 990 Kč


zdarma

Základní úpravy na míru


5 dní

Průměrný čas zhotovení úprav


NÁŠ SHOWROOM FUNGUJE POUZE NA BÁZI PŘEDEM DOMLUVENÝCH SCHŮZEK


Domluvte si s námi schůzku, i když víte, že se chcete jen podívat a inspirovat se v naší hotové kolekci.
Když přijdete bez schůzky, tak se ochudíte o zážitek a provedení našimi produkty a službami zkušeným specialistou,
který se bude zrovna pravděpodobně věnovat někomu, kdo si s ním domluvil schůzku.

Boty

Ve spolupráci s českým zakázkovým ševcem Erikem Martinem Lawartem jsme vytvořili vlastní širokou kolekci rámových bot. Kopyto boty je přizpůsobeno tvaru středoevropské nohy a svršky jsou vyrobeny výhradně z francouzské telecí usně. 

Doplňky

Na detailech záleží nejvíce! Proto u nás v nabídce naleznete také široký výběr doplňků, díky kterým Vám můžeme pomoci doladit Váš outfit do posledního detailu. Od manžetových knoflíčků přes kratavy, šle až třeba po kožené tašky. Všechny doplňky jsou dostupné v našem showroomu. 

INSPIRACE 


Každý rok představujeme naše 4 limitované sezónní kolekce vyrobené z kvalitních přírodních materiálů, které jsou vhodné pro dané roční období. Rádi Vám pomůžeme z hotové kolekce vybrat ten pravý outfit právě pro Vás. Jelikož chceme, aby Vám naše konfekce perfektně padla, tak Vám upravíme cokoliv na míru do pár dní zdarma. Ihned k zakoupení v našem showroomu.

Všechny kousky v naší hotové kolekci jsou našité pouze v omezeném množství a omezených velikostech.
Aktuální dostupnost vám sdělíme u nás v showroomu.

PRODUKT
TYP
VZOR
BARVA
SEZÓNA