KONFEKČNÍ OUTFITY S ÚPRAVOU NA MÍRU


Hotová konfekce

Inspiraci na naše limitované sezonní kolekce sbíráme neustále, pravidelně za ní jezdíme do Itálie, kde si zároveň sami vybíráme vhodné sezónní materiály. Nesoustředíme se na kvantitu, ale kvalitu a exkluzivitu. Baví nás věci dělat správně, a tak vždy spojujeme nynější trendy a zároveň preference našich zákazníků, abychom vytvořili kolekci, která je nevídaná, ale přesto lehce kombinovatelná s Vaším šatníkem. 

11 990 Kč


zdarma

Základní úpravy na míru


3 dny

Průměrný čas zhotovení úprav


Boty

Ve spolupráci s českým zakázkovým ševcem Erikem Martinem Lawartem jsme vytvořili vlastní širokou kolekci rámových bot. Kopyto boty je přizpůsobeno tvaru středoevropské nohy a svršky jsou vyrobeny výhradně z francouzské telecí usně. 

Doplňky

Na detailech záleží nejvíce! Proto u nás v nabídce naleznete také široký výběr doplňků, díky kterým Vám můžeme pomoci doladit Váš outfit do posledního detailu. Od manžetových knoflíčků přes kratavy, šle až třeba po kožené tašky. Všechny doplňky jsou dostupné v našem showroomu. 

AKTUÁLNĚ V NAŠEM SHOWROOMU


Každý rok představujeme naše 4 limitované sezónní kolekce vyrobené z kvalitních přírodních materiálů, které jsou vhodné pro dané roční období. Rádi Vám pomůžeme z hotové kolekce vybrat ten pravý outfit právě pro Vás. Jelikož chceme, aby Vám naše konfekce perfektně padla, tak Vám upravíme cokoliv na míru do pár dní zdarma. Ihned k zakoupení v našem showroomu.

PRODUKT
TYP
VZOR
BARVA
SEZÓNA