Léto 2021 


Materiály na léto


Výběr správného materiálu na léto
Materiál určuje míru vašeho pohodlí a intenzitu pocení (nejen) v horkých měsících. Ani lehká gramáž vlny okolo 230 g není schopná v létě poskytnout dostatečnou prodyšnost. Samozřejmě mírné zlepšení pocítíte, ale bohužel ne takové jako u vlněných materiálů s příměsí lnu a hedvábí. Takové složení zaručí příjemnou prodyšnost a poměrně nízkou mačkavost, což se hodí pro formálnější (letní) události.

Len - král prodyšnosti
Komfort a prodyšnost, tak by se dal charakterizovat len. Např. lněná košile vám nabídne vyšší prodyšnost než jakákoliv bavlněná, cenu za pohodlí si vybírá v podobě mačkavosti, která však košili společně se strukturou látky přidává na zajímavosti.

ZÁKLADNÍ CENÍK

Kvůli letní dovolené v naší výrobě garantujeme standardní dodací lhůty pro objednávky do 14. 7. 2021.
Po tomto datu budou termíny dodání o 2 - 3 týdny prodlouženy.


24 990 Kč

Oblek na míru od


16 990 Kč

Sako na míru od


3 990 Kč

Košile na míru za


Nepodšitá saka 


Možná přemýšlíte nad tím, že formální obleky teď moc neunosíte. Co takhle zkusit více casual variantu v podobě separátního nepodšitého saka? V této variantě se podšívka nachází pouze v rukávech a podpaží z důvodu lehčího oblékání. Jedná se tedy o nejprodyšnější variantu a při volbě vhodného lehkého materiálu můžete docílit toho, že vám sako bude spíše připomínat druhou košili než sako samotné. 

Oceníte snadnou kombinovatelnost, která v žádné variantě netratí na elegantnosti. Můžete k němu nosit různé druhy kalhot a v různých barvách (chinos, džíny nebo i vlněné kalhoty).