MANEMO ATELIÉR


Šití na míru


Investujte do kvality, výsledek bude vždy nesrovnatelný i s tou nejlépe padnoucí konfekcí. Střih a výběr detailů přizpůsobíme vašim preferencím. Kvalitní přírodní materiály vám nabídnou více komfortu během nošení a také zaručí delší životnost. 

ZÁKLADNÍ CENÍK


21 990 Kč

Oblek na míru od


16 990 Kč

Sako na míru od


3 990 Kč

Košile na míru od


19 990 Kč

Kabát na míru od


Jak to probíhá

Během schůzky probereme vaši představu, preference a také příležitost, pro kterou budeme šít. Pokud nemáte jasnou představu nebo o pánské módě moc nevíte, nic se neděje, rádi Vám vše vysvětlíme a dopřejeme dostatek času k výběru.

Výběr a měření

Poté vás provedeme výběrem materiálů, detailů, střihů a společně vybereme to nejlepší pro vás. V závěru schůzky si vás změříme. Jak dlouho bude celá schůzka trvat je pouze na vás, může to být 30 minut nebo 2 hodiny. Poté se pustíme do výroby, která zpravila trvá 3 - 4 týdny.

Jdeme do finále

Následně se vám ozveme a společně naplánujeme schůzku, na které doladíme i ty nejmenší detaily a poradíme jak daný outfit kombinovat s doplňky. Případné úpravy provádíme do pár dní,  poté je již váš perfektní outfit připraven k předání nebo doručení k vám do kanceláře.

MANEMO ONLINE

Ušijeme vám nejoblíbenější outfit na míru, ať už jste kdekoliv.