Ušijeme vám nejoblíbenější outfit ve vašem šatníku

MANEMO V BRNĚ

Je to tady! Přijedeme si vás změřit do Brna


Víte jaký je rozdíl mezi Prahou a Brnem? :) V Praze už dlouhou dobu šijeme nejoblíbenější outfity na míru pro stylové muže, v Brně zatím ne. Rozhodli jsme se to změnit. 

Přijedeme vám představit naši značku MANEMO, kde šijeme nejoblíbenější outfity na míru - formální obleky, ležérní outfity, svatební obleky, košile, volnočasové bundy… a mnoho dalšího.

KDY A KDE?


Víkend 9. - 10. 4. až pondělí 11.4. 2022
Víkend 23. - 24. 4. až pondělí 25. 4. 2022
Lokalita: Business park Vlněna, Vlněna 5, Brno
Je potřeba si předem domluvit termín.

PROČ MANEMO


Záleží nám na každém detailu

Naši made to measure specialisté mají letité zkušenosti v oblasti pánského odívání, řeší každý detail vašeho outfitu. Sami svoje nejoblíbenější oblečení na míru již léta nosíme, rádi pomůžeme i vám.


Individuální přístup

Motivujeme zákazníky, aby posouvali svůj styl kupředu. Nebojíme se kombinace různých vzorů a materiálů, máme stylistické schopnosti a chceme, aby se naši zákazníci i díky outfitům od nás cítili sebevědomnější. 


Roky zkušeností 

Víme, že padnoucí oblek neznamenají přetažené přední díly a o velikost menší sako, ale správná V- silueta. Jedná se o poměr šíře ramen, určité volnosti v hrudníku a vyštíhlení v oblasti pasu.Naši zákazníci o nás řekli
 

„Oblek + košile na míru - osobní přístup, kvalitní látky, míry vemou opravdu pořádně."
- Vojtěch P. - 

„I have ordered two sport coats and a pair of trousers so far. I couldn’t be more pleased with the results and the service. Many materials and details to choose from and excellent guidance to help choose, same level of service as I had in Milan at Zegna MTM. Very highly recommended for both quality and the complete experience!" 
- Sokko S.-

„Nechávali jsme šít svatební oblek na míru a dopadlo to nad očekávání výborně. Celý proces byl velice příjemný, staral se o nás naprosto profesionální personál, který se vším poradil a nic pro něj nebyl problém, a výsledný oblek je krásný, pohodlný a perfektně sedí. Přestože má úzký střih, muž si v něm bez problému zvládl dát nohu za hlavu. :-)" 
- Alice H. -

„Pánské krejčovství s výborným personálem, vysokou kvalitou a dobrým kafem :).“  - Matouš F.-

„Výborná zkušenost. Perfektně padnoucí oblek, skvělý přístup, rychlé vyřízení objednávky.“  - Jiří P. -

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY BRNOJe potřeba si s vámi domluvit pevný termín?
Ano, fungujeme pouze na základě předem domluvených schůzek. To hlavně proto, abychom se vám mohli maximálně věnovat. Rezervujte si svůj termín zde.

Žádný z vybraných termínů mi nevyhovujete, nebo už máte plno. 
Zavolejte nám, nebo napište - určitě něco vymyslíme. 

Potřebuju oblek do určitého data - stíháte to?
Doporučujeme si to vždy předem s námi ověřit. Pokud vám ale slíbíme, že daný termín stíháme, tak se na nás můžete 100% spolehnout.

Rád bych zkusil vaši konfekci - bude k dispozici i v Brně?
Když se společně předem domluvíme, možné to je. Není v našich silách přivézt celý náš sklad, ale pár kousků ve vaší velikosti určitě uvezeme. K dispozici máme konfekční separátní saka, kabáty, obleky, boty...

Můžete za mnou dojet i do kanceláře?
Pouze po předchozí domluvě. 

Musím se předem nějak připravit? Nebo budete chtít poslat nějaké detaily?
Všechny potřebné informace, které nám uvedete do poznámky rezervace, jsou pro nás velmi cenné. Např. rád bych si pořídil klasický oblek do práce, případně: 20. 4. mám svatbu, rád bych separátní sako, kalhoty a možná i vestičku, svatba bude v boho stylu... Pokud budeme mít pocit, že nevíme vše, tak se s vámi spojíme a doptáme se.
Na místě budeme mít veškeré vybavení našeho zázemí.

Jak to bude se zkouškou a s následným předáním?
Během měření se domluvíme tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Zkoušky a předávky proběhnou během naši další návštěvy v Brně, případně se domluvíme na individuálním postupu. 

Pokud si nejste jistí, jestli schůzka s námi je to pravé pro vás, není nic jednoduššího než se s námi předem spojit - jsme na telefonu, emailu, sociálních sítích. Rádi s vámi probereme vše, co vás zajímá.


UŠILI JSME PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY


MANEMO JOURNAL

Svatby v MANEMO

Svatby v MANEMO

Většina svateb se v posledních letech přesunula ze zámků a z honosných síní na louky a statky. Namísto typických rudých růží a lakovaného Biedermaier nábytku se na svatbách ve stylu boho ...

Western košile

Western košile

V tomto článku bych vám rád představil nový střih košile, kterou si u nás můžete nechat (nejen) na jaro ušít.

Chystáte se na ples?

Chystáte se na ples?

Čeká Vás v následujících měsících ples či významná akce? Na těchto akcích se klade důraz na etiketu a dresscode, vše musí být perfektní.

Péče o šatník

Péče o šatník

Ať jste se rozhodli investovat do oblečení šitého na míru či nikoliv, jistě chcete, aby vám vaše oblíbené kusy sloužily co nejdéle.

Svatební sezóna

Svatební sezóna

Loňský rok jsme si svatební sezónu velmi užili a už se těšíme na tu nadcházející. Co všechno jsme zvládli a zažili, o tom je přesně náš nový článek.

Ulster - návrat do staré Anglie

Ulster - návrat do staré Anglie

Historie kabátu nazývaného Ulster sahá až do viktoriánské doby. Ulster je pro mě především synonymem elegance.