OUTFITY, KTERÉ VÁM PADNOU


Šití na míru

Investujte do kvality, výsledek bude vždy nesrovnatelný i s tou nejlépe padnoucí konfekcí. Střih a výběr detailů přizpůsobíme Vašim preferencím. Kvalitní přírodní materiály Vám nabídnou více komfortu během nošení a také zaručí delší životnost.

Jak to probíhá

Během schůzky probereme Vaši představu, preference a také příležitost, pro kterou budeme šít. Pokud nemáte jasnou představu nebo o pánské módě moc nevíte, nic se neděje, rádi Vám vše vysvětlíme a dopřejeme dostatek času k výběru.

Výběr a měření

Poté Vás provedeme výběrem materiálů, detailů, střihů a společně vybereme to nejlepší pro Vás. V závěru schůzky si Vás změříme. Jak dlouho bude celá schůzka trvat je pouze na Vás, může to být 30 minut nebo 2 hodiny. Poté se pustíme do výroby, která zpravila trvá 3 - 4 týdny.

Jdeme do finále

Následně se Vám ozveme a společně naplánujeme schůzku, na které doladíme i ty nejmenší detaily a poradíme jak daný outfit kombinovat s doplňky. Případné úpravy provádíme do pár dní,  poté je již Váš perfektní outfit připraven k předání nebo doručení k Vám do kanceláře.

INSPIRACE


Inspirace není nikdy dost, níže naleznete galerii plnou zajímavých outfitů, které jsme šili na míru pro naše zákazníky. Kreativitě meze neklademe a rádi Vám pomůžeme vytvořit Váš jedinečný outfit, který si oblíbíte. Teď je řada na Vás!

PRODUKT
TYP
VZOR
BARVA
SEZÓNA
Chinos basic béžové

Chinos basic béžové

Cena: 4 490 Kč

Chinos basic hnědé

Chinos basic hnědé

Cena: 4 490 Kč

Chinos šedé

Chinos šedé

Cena: 4 490 Kč

Chinos světle hnědé

Chinos světle hnědé

Cena: 4 490 Kč