Oblek,
který vám padne

18 900 Kč

Cena od


5 000

Druhů látek


1000

Alternativ střihů a detailů


3 - 4 týdny

Průměrný čas zhotovení


Oblek na míru

Nezáleží na tom, jestli máte jasnou představu nebo právě naopak. Během schůzky Vám rádi vše vysvětlíme a doporučíme to nejlepší pro Vás. I v případě, že v obleku nechodíte denně je dobré investovat do kvality, příležitostí pro jeho využití budete mít v budoucnu více než dost. 

Business / formal

Každý muž by si měl dopřát alespoň jeden oblek ušitý na míru při jehož nošení se bude vždy cítit skvěle. Nejenže Vám perfektně padne a nabídne dostatek komfortu, ale zároveň Vám také přirozeně pozvedne sebevědomí. 

Smart Casual

Dobře vybraný ležérní outfit najde mnohdy větší využití než oblek. Pokud je Vám tento styl sympatický, rádi Vám pomůžeme vybrat střih a vhodné materiály tak, aby byla co největší kombinovatelnost s Vaším stávajícím šatníkem.

Black tie

Jedno je jisté, pokud na pozvánce stojí "black tie" budete vždy potřebovat smoking. Je vysoká šance, že v průběhu let budete podobné pozvánky dostávat častěji, takže se vyplatí investovat do vlastního smokingu na míru. Jedině v něm si tyto významné večerní akce budete užívat naplno.

INSPIRACE


Inspirace není nikdy dost, níže naleznete galerii plnou zajímavých outfitů, které jsme šili na míru pro naše klienty. Kreativitě meze neklademe a rádi Vám pomůžeme vytvořit Váš jedinečný outfit, který si oblíbíte. Teď je řada na Vás!

PRODUKT
TYP
VZOR
BARVA
SEZÓNA
Inspirace 5 Inspirace 5

Inspirace 5

Cena: Zdarma

Inspirace 6 Inspirace 6

Inspirace 6

Cena: Zdarma

Inspirace 7 Inspirace 7

Inspirace 7

Cena: Zdarma

Inspirace 8 Inspirace 8

Inspirace 8

Cena: Zdarma