DĚKUJEME, ŽE JSME SE MOHLI POTKAT


NAŠE SVATEBNÍ OBLEKY

Co o nás říkají naši zákazníci, kteří svěřili svůj svatební oblek do našich rukou?


Hodnocení na Google

Manemo mě zaujalo svým skvělým hodnocením ve chvíli, kdy jsem si již lehce zoufal s výběrem svatebního obleku, odrazen neprofesionálním přístupem v jiných prodejnách. V Manemu však bylo vše jinak - příjemné prostředí, profesionalita, skvělé materiály a očividné kvalitní zpracování. A pokud já, dosud nezasvěcenec ve světě elegance, zmiňuji tyto kvality, pak jiným musejí být o to více zřejmé.
Díky panu Jiřímu mám nyní v šatníku nejkrásnější věc, jakou jsem si kdy pořídil. Z naší svatby se, odpusťte mírnou dávku patosu, stala pohádková proměna z ošklivého káčátka v elegantního ženicha. Mnohokrát děkuji a těším se na budoucí shledání.

- Pavel K. - 

Manemo mohu za sebe doporučit každému, kdo shání oblek na nějakou významnou událost (v mém případě svatbu). Poradí tu i těm, kteří běžně obleky nenosí. Pan Dominik dokáže pomoci úplně se vším, od výběru látky a barvy, po počet knoflíků na rukávu, a výsledek rozhodně stojí za to. Oblek mi padne dokonale a cítil jsem se v něm skvěle od rána až do pozdních nočních hodin.
 - Martin K. -

Setkani s Dominikem a samotny vystup (skvele padnouci outfit) byly skvelym zazitkem. Do Manema jsem prisel par tydnu pred svatbou, moc casu tedy nezbyvalo, nicmene Dominik mi dokazal behem par chvil vykouzlit kombinaci, diky ktere v den D svatebcanum spadla brada. Diky za to! 👏
- Marek H. -