Staňte se ambasadorkou pánského oblékání


Doporučte nás a získejte výhody

Jak to probíhá?
Nejprve bychom se s Vámi rádi potkali, abychom se poznali a Vy nacítily naši značku - to je pro úspěšné doporučování stěžejní. Pokud nemáte cestu kolem, zvládneme to i po telefonu. Naučíme Vás pár dobrých argumentů, proč nás doporučovat. Máme pro Vás také připravené situace, které lze lehce proměnit v debatu na téma oblékání. Jsme úplně normální lidi, kteří dělají to, co je baví, přirozeně a bez přehnaného divadla okolo. 

Vybavíme Vás speciálními kartičkami (pro offline doporučování) a linkem (pro online doporučování), kde je sleva pro obdarovaného. Podle načtení kódu také poznáme, že jste daného muže doporučila právě Vy :). 

Pak už se můžete vydat do světa a zařadit do svého smalltalku s kolegou, kamarádem či obchodním partnerem téma oblékání. 

--------

Odměna

Peněžní provize - V případě provize Vám náleží 10% z utracené částky za první nákup u nás (průměrný nákup u nás činí 20.000 Kč a výše), vyplácíme na měsíční bázi.

NEBO

Kredit na odběr našeho oblečení - 20% z utracené částky za první nákup u nás se vám načítá částka, kterou u nás pak můžete uplatnit. Šijeme i pro dámy (byť v omezeném rozsahu) a nebo je možné použít na zakoupení dárkového poukazu např. dárek pro Vašeho partnera. 


Zaujalo Vás to? Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme.