DÁMSKÁ MÓDA NA MÍRU


3 990 Kč

Košile na míru od


3 990 Kč

Košilové šaty na míru od 


18 990 Kč

Dámský kabát na míru od


3 - 4 týdny

Průměrný čas zhotovení


Dámská móda na míru

Přestože se primárně soustředíme na pánskou módu, tak nechceme dámy připravit o možnost dopřát si zážitek v podobě šití na míru. I v této oblasti máme bohaté zkušenosti a jsme schopni Vám ušít cokoliv od halenky až po kabát. Společně vytvoříme unikátní outfit, ve kterém se budete cítit výjimečně a zaručeně si ho oblíbíte. 

Košilové šaty

Jen těžko byste hledali větší snoubení elegance a pohodlí. Košilové šaty na míru vyrobené výhradně z přírodních materiálů Vám zaručí dostatečnou prodyšnost i během teplejších dní, zároveň Vám však neuberou na formálnosti. Nejenže Vám naše šaty padnou jako žádné jiné, ale ještě si budete moci vybrat každý detail jejich střihu.

Dámský outfit na míru

Možností jak sestavit Váš outfit je celá řada. Ať už máte jasnou představu nebo právě naopak, rádi Vám pomůžeme vybrat ten pravý pro Vás. Ať už budeme vybírat látku a detaily na kostýmek, šaty, kabát či cokoliv jiného, zaručeně si široké možnosti výběru příjemně užijete. Výsledkem bude outfit, který Vás naprosto vystihuje a přirozeně zvyšuje Vaše sebevědomí.