JEDINEČNÝ DEN. JEDINEČNÝ OUTFIT.


AKTUÁLNÍ DODACÍ LHŮTY 5 - 6 týdnů.
Nestíháte? Zavolejte nám a zkusíme to nějak vymyslet.
+420 608 954 478


Cesta k perfektnímu svatebnímu outfitu vyžaduje důkladnou přípravu - zeptejte se Vaši nastávající.
Ta pravděpodobně začala svoje šaty řešit už před rokem, aby byla vedle Vás tou nejkrásnější nevěstou.
Dopřejte si dostatek času, abyste vedle Vaši vyvolené vypadal skvěle.

Není potřeba dodávat, že oblek by Vám měl vždy dokonale padnout a měl byste se v něm cítit co nejpohodlněji. 

S tím vším Vám poradíme.

Proč my?

Naší specializací je šití na míru metodou made-to-measure, zároveň jsme ale detailisti a vždy věci dotahujeme do konce. Proto v naší dílně provádíme nadstandardní úpravy, které se vymykají běžným úpravám klasické měřenky (MTM). 

Výběr vám usnadní i rozsáhlá nabídka našich vlastních látek, které u nás najdete v celé metráži a nikoli pouze v malých vzorcích.

Co o nás říkají naši zákazníci, kteří svěřili svůj svatební oblek do našich rukou?


Oblek na svatbu musí být dokonalý a člověk má prakticky jen jeden pokus. Nejen, že se to podařilo na 100 % podle mé představy, ale celkový proces od objednání, první schůzky po samotné předání hotového obleku bylo on point. Chtěl bych speciálně poděkovat, Dominikovi za jeho profesionální přístup a perfektně odvedenou práci.
- Martin H. - 

V Manemu jsem si nechal ušít svůj první oblek na míru a to rovnou na svatbu. Člověk by ani nevěřil, kolik variant všeho možného si může při výběru obleku vybrat, nicméně pro nezkušené jako já perfektně poradí pan Jiří nebo pan Dominik. A finální výsledek dopadl na jedničku včetně perfektně padnoucí košile :)
- Marek P. - 


Manemo mě zaujalo svým skvělým hodnocením ve chvíli, kdy jsem si již lehce zoufal s výběrem svatebního obleku, odrazen neprofesionálním přístupem v jiných prodejnách. V Manemu však bylo vše jinak - příjemné prostředí, profesionalita, skvělé materiály a očividné kvalitní zpracování. A pokud já, dosud nezasvěcenec ve světě elegance, zmiňuji tyto kvality, pak jiným musejí být o to více zřejmé.
Díky panu Jiřímu mám nyní v šatníku nejkrásnější věc, jakou jsem si kdy pořídil. Z naší svatby se, odpusťte mírnou dávku patosu, stala pohádková proměna z ošklivého káčátka v elegantního ženicha. Mnohokrát děkuji a těším se na budoucí shledání.

- Pavel K. - 

Více recenzí najdete na Google.

Manemo mohu za sebe doporučit každému, kdo shání oblek na nějakou významnou událost (v mém případě svatbu). Poradí tu i těm, kteří běžně obleky nenosí. Pan Dominik dokáže pomoci úplně se vším, od výběru látky a barvy, po počet knoflíků na rukávu, a výsledek rozhodně stojí za to. Oblek mi padne dokonale a cítil jsem se v něm skvěle od rána až do pozdních nočních hodin.
 - Martin K. -

Setkani s Dominikem a samotny vystup (skvele padnouci outfit) byly skvelym zazitkem. Do Manema jsem prisel par tydnu pred svatbou, moc casu tedy nezbyvalo, nicmene Dominik mi dokazal behem par chvil vykouzlit kombinaci, diky ktere v den D svatebcanum spadla brada. Diky za to! 👏
- Marek H. - 

Jak to probíhá?


Nejprve nám dejte vědět, že se u nás stavíte - nejlepší cestou je vyplnění svatebního formuláře, kde od Vás zjistíme všechny informace, které nám potom usnadní naše setkání (zabere vám to max. 2 min. Vašeho času). Pokud nejste pražští a můžete se u nás stavit jen o víkendu - zavolejte nebo napište - víkendy máme sice zavřeno, ale pokud opravdu toužíte po svatebním obleku od nás, zkusíme se přizpůsobit.

Následně dorazíte na smluvenou schůzku, kde se setkáte s jedním z našich MTM specialistů-  s Dominikem nebo s Jiřím - který se o Vás kompletně postará. Poradí Vám s výběrem látek, provede samotné měření a doladí celkový outfit k oboustranné spokojenosti. 


Kde se s námi letos můžete potkat?

V rámci každého svatebního festivalu máme připravené zajímavé akce na nákup svatebního obleku. 

Svatební dny v MANEMO
podrobnosti připravujeme
čtvrtek 9. 3. 2023 od 18:00 přednášková část
pátek 10. 3. 2023 den otevřených dveří


JAKÁ BUDE VAŠE SVATBA?

Ne že bychom byli přehnaně zvídaví, ale abychom Vám ušili ten pravý outfit na Vaši svatbu, musíme k tomu zjistit několik podrobností. Ty nám pomohou k vytvoření toho pravého svatebního outfitu, který ale můžete potom využívat i po svatbě. 

Našim cílem je, aby Vám naše oblečení dělalo radost co nejdéle. Proto Vám sestavíme takový outfit, který určitě využijete i do budoucna. 
 

Klasická svatba


Dáváte přednost klasické svatbě? Svatební oblek bude vaším věrným společníkem i během zbytku roku? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, pustíme se do nesmrtelné klasiky.

Ležérní svatba


Dáváte přednost uvolněnému pojetí svatby, stejně tak jako vašemu stylu oblékání? Zapomeňte na modrý oblek, váš svatební outfit může vypadat úplně jinak, ale zároveň pořád elegantně. Kalhoty, separátní sako a případně vestu sladíme do barev vaší svatby. 

Black Tie


Dáváte přednost formálnosti? Dobře padnoucí smoking by měl mít ve skříní snad každý gentleman, tak proč nevyužít této skvělé příležitosti k tomu si jeden přesné svých představ pořídit?

NAŠE SVATBY


Inspirace není snad nikdy dost, hlavně když se jedná o tu svatební. Chceme se s Vámi podělit o svatební zážitky, na kterých jsme se mohli podílet. Jelikož spolupracujeme s lidmi, kteří se ve svatebním prostředí zkušeně pohybují již několik let, víme mezi prvními, jaké jsou trendy na nadcházející svatební sezónu a co vše stojí za přípravou perfektní svatby.

Rádi se budeme podílet i na té Vaší.


NAŠE SVATEBNÍ OBLEKY

Jak obléct ženicha?

Jak obléct ženicha?

Během plánování celé svatby se vyplatí vše mít zajištěno s předstihem. A to platí i u obleku pro ženicha. Proto nenechávejte výběr na posledních chvíli.

Vymaňme se ze svatebních tradic

Vymaňme se ze svatebních tradic

Tentokrát jsme připravili krátký článek ve spolupráci s Wedding Factory, která Vám dokáže pomoci s naplánovaním dokonalé svatby od A do Z.