JEDINEČNÝ DEN. JEDINEČNÝ OUTFIT.


Dodací lhůty přes léto

Přes léto se naše dodací lhůty prodlužují až na 10 týdnů.
Potřebujete outfit do konkrétního data? Zavolejte nám, sdělíme vám aktuální možnosti. 

---
Nestíháte? Zavolejte nám a zkusíme to nějak vymyslet.
+420 608 954 478


V našem ateliéru jsme šili už pro tolik snoubenců, že by je na společnou fotku nedostal žádný svatební fotograf. Všichni do jednoho měli jedno společné. Plně si uvědomovali význam ženichovi role a v neposlední řadě chtěli vedle své nastávající vypadat jednoduše skvěle. 

K nejdůležitějšímu outfitu vašeho života přistoupíme s veškerou vážností a zároveň bez škrobeností. Tak bude vypadat i výsledek: precizní, a přitom tak příjemný, že ho budete chtít nosit ještě dlouho po svatbě.

Proč my?

Naší dlouholetou specializací je šití na míru metodou made-to-measure (MTM), dokážeme však jít dál. Daleko za úpravy klasické měřenky, včetně nadstandardních úprav. A aby vám outfit vyhovoval nejen velikostně či střihem, máme pro vás pestrou škálu vlastních látek v celé metráži, nikoli pouze v malých vzorcích.

Jsme přesvědčeni, že svatební outfit na míru má zohlednit mnohem více než jen tělesné proporce. Při jeho výběru bereme v úvahu také snoubencovu osobnost. I díky tomu pak naši zákazníci chtějí nosit svatební outfit i dlouho po svém „ano”.

Jak to probíhá?


1.
Domluvíme to


Abychom se každému mohli věnovat naplno, schůzky se zákazníky domlouváme předem. Slouží k tomu formulář, díky kterému naše setkání snáze naplní vaše očekávání.

Rádi bychom si ještě před potvrzením termínu vyjasnili, jestli budete chtít nejprve konzultovat (krátká schůzka na 30 minut), nebo se do toho rovnou pustíme (schůzka trvá 1,5h - 2h). Samotná konzultace není vhodná zvláště v případě, kdy nás tlačí čas. 

 


2.
Probereme to


Očekávat vás bude jeden z našich MTM specialistů - Jiří nebo Dominik. V našem showroomu s vámi projdeme vše, co vás zajímá, doptáme se vás na detaily a pomůžeme vám vydat se tou nejlepší cestou.

Není to nic závazného – klidně si jen dejte sklenku / kávu a nechte si pár dní na rozmyšlenou. Doprovod vítán (svědek, kamarád, nastávající), ale zároveň se neobávejte dorazit úplně sám. Jsme tady od toho, abychom vám se vším poradili.

 


3.
Ušijeme to


Jakmile se rozhodnete pro nás, jdeme na věc. Změříme vás, společně zvolíme finální látku, upřesníme si detaily. My se následně pustíme do šití, to nám zabere zhruba 5 týdnů.


Zavoláme a domluvíme se na zkoušku, která nám zabere asi hodinu. Během ní vyladíme poslední detaily, které cca do 10 dní upravíme v naší dílně. Budete-li mít zájem, vybereme doplňky a doladíme outfit do finální podoby.

 


Co o nás říkají naši zákazníci, kteří svěřili svůj svatební oblek do našich rukou?


Oblek na svatbu musí být dokonalý a člověk má prakticky jen jeden pokus. Nejen, že se to podařilo na 100 % podle mé představy, ale celkový proces od objednání, první schůzky po samotné předání hotového obleku bylo on point. Chtěl bych speciálně poděkovat, Dominikovi za jeho profesionální přístup a perfektně odvedenou práci.
- Martin H. - 

V Manemu jsem si nechal ušít svůj první oblek na míru a to rovnou na svatbu. Člověk by ani nevěřil, kolik variant všeho možného si může při výběru obleku vybrat, nicméně pro nezkušené jako já perfektně poradí pan Jiří nebo pan Dominik. A finální výsledek dopadl na jedničku včetně perfektně padnoucí košile :)
- Marek P. - 


Více recenzí najdete na Google.


ORIENTAČNÍ CENÍK VYBRANÝCH OUTFITŮ

Konečná cena závisí na výběru materiálu.

Casual outfit
Košile a kalhoty
Orientační cena: 14980 Kč

Semi - formal outfit 
Sako, kalhoty, košile / Oblek a košile
Orientační cena: 34990 Kč

Formal outfit
Oblek, vesta, košile, boty a doplňky
Orientační cena: 48990 Kč
 


JAKÁ BUDE VAŠE SVATBA?

Při výběru toho, jaký typ outfitu k obřadu zvolit, samozřejmě bereme v úvahu i povahu samotného obřadu a celkové místo svatby. Budoucím novomanželům vždy doporučujeme nezaměřovat se na jednotlivé detaily typu „kravata, nebo motýlek”, ale zvolit si společný koncept celé svatby. Prostředí, roční období, barvy...? 

Manemo mě zaujalo svým skvělým hodnocením ve chvíli, kdy jsem si již lehce zoufal s výběrem svatebního obleku, odrazen neprofesionálním přístupem v jiných prodejnách. V Manemu však bylo vše jinak - příjemné prostředí, profesionalita, skvělé materiály a očividné kvalitní zpracování. A pokud já, dosud nezasvěcenec ve světě elegance, zmiňuji tyto kvality, pak jiným musejí být o to více zřejmé.
Díky panu Jiřímu mám nyní v šatníku nejkrásnější věc, jakou jsem si kdy pořídil. Z naší svatby se, odpusťte mírnou dávku patosu, stala pohádková proměna z ošklivého káčátka v elegantního ženicha. Mnohokrát děkuji a těším se na budoucí shledání.

- Pavel K. - 

"Na jaře 2022 jsem si v Manemo nechal šít oblek a košili na svou svatbu. Celým procesem mne provázel pan Jiří, kterému děkuji za čas, péči a “bezbolestnost” celého procesu :) Oblek od té doby nosím častěji, než jsem původně předpokládal, a jsem s ním nadmíru spokojen. Rozhodně doporučuji a budu se těšit na další návštěvu v budoucnu."  
-Jan H.-

Setkani s Dominikem a samotny vystup (skvele padnouci outfit) byly skvelym zazitkem. Do Manema jsem prisel par tydnu pred svatbou, moc casu tedy nezbyvalo, nicmene Dominik mi dokazal behem par chvil vykouzlit kombinaci, diky ktere v den D svatebcanum spadla brada. Diky za to! 👏
- Marek H. - 


Kde se s námi letos můžete potkat?


Akce, které již proběhly.

Spolupracujeme s

A DALŠÍ....

NAŠE SVATBY

Klasická / formální svatba


Dáváte přednost klasické svatbě? Svatební oblek bude vaším věrným společníkem i během zbytku roku? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, pustíme se do nesmrtelné klasiky.

Ležérní / semi-formal svatba


Dáváte přednost uvolněnému pojetí svatby, stejně tak jako vašemu stylu oblékání? Zapomeňte na modrý oblek, váš svatební outfit může vypadat úplně jinak, ale zároveň pořád elegantně. Kalhoty, separátní sako a případně vestu sladíme do barev vaší svatby. 

Black Tie


Dáváte přednost formálnosti? Dobře padnoucí smoking by měl mít ve skříni snad každý gentleman, tak proč nevyužít této příležitosti a pořídit si ten vlastní.

Sestavování svatebních outfitů na míru

Sestavování svatebních outfitů na míru

Vybrali jsme pro vás pár svatebních příběhů, na kterých jsme se podíleli. Za každým svatebním outfitem se skrývá jedinečný příběh.

5 otázek při výběru svatebního obleku

5 otázek při výběru svatebního obleku

Požádal jste ženu svého života o ruku a ona souhlasila. Teď vás čeká výběr svatebního obleku.