Kompletní outfit
pro váš velký den

JEDINEČNÝ DEN. JEDINEČNÝ OUTFIT.

Cesta k perfektnímu svatebnímu outfitu vyžaduje důkladnou přípravu - zeptejte se Vaši nastávající.
Ta pravděpodobně začala svoje šaty řešit už před rokem, aby byla vedle Vás tou nejkrásnější nevěstou.
Dopřejte si dostatek času, abyste vedle Vaši vyvolené vypadal skvěle.

Jak to probíhá

Nejprve se objednejte na první konzulaci, a to i přesto, že zatím nemáte jasno. Stylista s Vámi probere přestavu, rozpočet, termín svatby, šaty nevěsty atd. Jakmile vybereme tu pravou látku a výběr všech detailů, tak se pustíme do měření či zkoušky hotového konfekčního outfitu. Pro kterou variantu se rozhodnete je zcela na Vás.

Vše na míru

S šitím svatebních outfitů máme mnoho zkušeností, proto Vám pomůžeme s výběrem vhodné látky a všech dalších detailů. Návštěva u nás je příjemným zážitkem, nikoli dalším stresujícím rozhodováním. Cena svatební outfitu na míru se pohybuje od 19 990 Kč. 

Konfekční outfity

Důvodů, proč šáhnout po konfekci, je mnoho. I s tímto jsme počítali a našili pro Vás celoroční řadu konfekčních svatebních obleků, které jsme schopni upravit třeba i na počkání. Vše pak ještě doladíme potřebnými doplňky. Konfekční outfit s úpravou míru pořídíte od 11 990 Kč.

NAŠE SVATBY


Inspirace není snad nikdy dost, hlavně když se jedná o tu svatební. Chceme se s Vámi podělit o svatební zážitky, na kterých jsme se mohli podílet. Jelikož spolupracujeme s lidmi, kteří se ve svatebním prostředí zkušeně pohybují již několik let, víme mezi prvními, jaké jsou trendy na nadcházející svatební sezónu a co vše stojí za přípravou perfektní svatby. Rádi se budeme podílet i na té Vaší.

Jak obléct ženicha?

Jak obléct ženicha?

Během plánování celé svatby se vyplatí vše mít zajištěno s předstihem. A to platí i u obleku pro ženicha. Proto nenechávejte výběr na posledních chvíli.

Vymaňme se ze svatebních tradic

Vymaňme se ze svatebních tradic

Tentokrát jsme připravili krátký článek ve spolupráci s Wedding Factory, která Vám dokáže pomoci s naplánovaním dokonalé svatby od A do Z.