MANEMO JOURNAL


Pánskou módou u nás jednoduše žijeme. Za tu dobu, co to děláme, jsme se toho naučili spoustu. Neradi si necháváme naše zkušenosti pouze pro sebe, a proto se o ně snažíme pravidelně podělit v našem Manemo blogu.

Smoking

Smoking

Britský dinner jacket, americké tuxedo, “evropský” smoking.. Jestli si s sebou nějaký outfit nese velké množství pravidel, je to právě black tie.

Chesterfield coat

Chesterfield coat

Britská klasika, která přežila 2 století. Pokud chodíte do práce v obleku, nebo zajdete občas do divadla, pak potřebujete formální kabát. Jít do opery a vzít přes oblek péřovku, není úplně ideální.

Vánoční dárky v MANEMO

Vánoční dárky v MANEMO

Každé Vánoce přichází ono všem známé dilema s vybíráním perfektních vánočních dárků. Vybrat totiž ten pravý není vždy snadné, a tak tu pro vás máme hned několik tipů, které udělají radost každému stylovému muži. 

Kábát na míru jako investice

Kábát na míru jako investice

“Kabát z kvalitních materiálů v dobrém střihu totiž nikdy nevyjde z módy a zároveň vydrží mnoho sezón, a tím pádem bude vaším hřejivým společníkem po velice dlouhou dobu.”

Podzim stylově

Podzim stylově

Podzim je pro mě oblíbeným obdobím, protože se dá z šatníku vytvořit nejvíce zajímavých kombinací. Pánská móda je zejména o jednoduchosti a nadčasovosti.

Perfektně padnoucí oblek jako vaše vizitka

Perfektně padnoucí oblek jako vaše vizitka

Dobře vypadat, znamená cítit se pohodlně a zároveň úspěšně působit na své okolí. Tentokrát jsme se zaměřili na několik tipů – „co na sebe?“.

Léto v obleku

Léto v obleku

Počasí poslední dobou naznačuje, že už se to blíží... Proto je na čase začít řešit, jak přežít letní teploty v obleku?

Svatby v MANEMO

Svatby v MANEMO

Většina svateb se v posledních letech přesunula ze zámků a z honosných síní na louky a statky. Namísto typických rudých růží a lakovaného Biedermaier nábytku se na svatbách ve stylu boho ...

Western košile

Western košile

V tomto článku bych vám rád představil nový střih košile, kterou si u nás můžete nechat (nejen) na jaro ušít.