MANEMO PRESENTS:

A CRAFTED ROAD TO FREEDOM.

Tisková zpráva 20.2.2024

Manemo presents:

 A Crafted Road To Freedom

Český krejčovský ateliér Manemo odstartoval facelift brandu novou vizuální kampaní v čele s hercem Stanislavem Majerem a umělkyní Michaelou Fenkl. 

“Bývalí zaměstnanci ateliéru Dominik Jochymek a Jiří Friedrich se na konci loňského roku rozhodli odkoupit značku Manemo od původních investorů."

“Facelift” celého brandu odstartovali netradiční kampaní dvouminutového vizuálního filmu v čele se Stanislavem Majerem a Michaelou Fenkl, kteří celý spot společně napsali i zrežírovali. České podání Bonnie a Clyde se tak metaforicky vydává na novou cestu plnou vzrušení a očekávání, ve kterém může být tím největším přestupkem snad jen příliš dobře padnoucí oblek. Být dobře oblečený v české společnosti by měl přestat být zločin. A ten, kdo si potrpí na kvalitu, už ví, kam si pro ní může dojít. "

"Jsme na této společné cestě už několik let. Nyní jsme se rozhodli převzít vedení firmy plně do vlastních rukou, abychom o směru naší cesty mohli rozhodovat sami. Nakonec je to celé o tom cítit se svobodný ve všem, co děláme, tvoříme i nosíme. A to chceme vyjádřit i novou kampaní.” — Dominik a Jiří, majitelé krejčovského ateliéru Manemo.

V hlavních rolích:

 Michaela Fenkl
 Spisovatelka a umělkyně

Stanislav Majer
Herec

Direction, script & cast: Stanislav Majer a Michaela Fenkl , Director of photography: Tomáš Fiala, Editor: Petr Němec, Dron: Kryštof Sadílek, MUAH: Dáša Kršková,

Special thanks: Seeya Creative & El Camino Tapas