OUTFITY, KTERÉ VÁM PADNOU


ZÁKLADNÍ CENÍK


24 990 Kč

Oblek na míru od


18 990 Kč

Sako na míru od


3 990 Kč

Košile na míru od


21 990 Kč

Kabát na míru od


Šití na míru

Investujte do kvality, výsledek bude vždy nesrovnatelný i s tou nejlépe padnoucí konfekcí. Střih a výběr detailů přizpůsobíme Vašim preferencím. Kvalitní přírodní materiály Vám nabídnou více komfortu během nošení a také zaručí delší životnost.

Jak to probíhá

Během schůzky probereme Vaši představu, preference a také příležitost, pro kterou budeme šít. Pokud nemáte jasnou představu nebo o pánské módě moc nevíte, nic se neděje, rádi Vám vše vysvětlíme a dopřejeme dostatek času k výběru.

Výběr a měření

Poté Vás provedeme výběrem materiálů, detailů, střihů a společně vybereme to nejlepší pro Vás. V závěru schůzky si Vás změříme. Jak dlouho bude celá schůzka trvat je pouze na Vás, může to být 30 minut nebo 2 hodiny. Poté se pustíme do výroby, která zpravidla trvá 4- 5 týdnů.

Jdeme do finále

Následně se Vám ozveme a společně naplánujeme schůzku, na které doladíme i ty nejmenší detaily a poradíme jak daný outfit kombinovat s doplňky. Případné úpravy provádíme do pár dní,  poté je již Váš perfektní outfit připraven k předání nebo doručení k Vám do kanceláře.


„Výborná zkušenost. Perfektně padnoucí oblek, skvělý přístup, rychlé vyřízení objednávky.

- J. Zeman -

„Úžasný přístup a vstřícnost.  Doporučuji.

- M. Prokop -

„Děkuju moc za skvělý oblek na svatbu, obzvlášť Veronice díky trpělivosti při výběru. Stálo to za to.“

- Ch. Wenig - 

Představení jarní kolekce 2022