Kolekce jaro / léto 


Inspirace LA GRANDE BELLEZZA

Film oblékl neapolský krejčí Cesare Attolini, který se Sorrentinem spolupracuje po mnoho let a mimo jiné své umění představil i v novějším filmu House of Gucci. 

La grande bellezza je pro nás inspirací v několika úrovních a jeho estetika je neskutečná. Je to příběh o hledání autenticity (krásy) a pravdy v prostředí povrchního života římské smetánky. 

Proto jsme se rozhodli oslavit Velkou nádheru v naší kampani a oživit naše šatníky barvami. Všechny použité látky se vyrobily v Itálii.
 


Materiály jaro / léto 


Naskladnili jsme nové jarní látky od našich oblíbených italských výrobců, opět v limitovaných metrážích. Těšit se můžete jak na velice prodyšné nemačkavé vlněné materiály, tak také na sezónní ležérnější blendy vlny, hedvábí a lnu v ideálním poměru. 

Příjemné fresco
Máme pro vás připravené vlněné materiály typu fresco, které nabídnou dostatečnou prodyšnost, ale jsou zároveň nemačkavé.

Materiály na separátní casual saka
Látky s příměsí lnu a hedvábí vhodné na separátní casual saka, která jsou v současné době čím dál více oblíbená.


ZÁKLADNÍ CENÍK

Ceny jsou orientační, konečná cena vždy závisí na výběru materiálu.
Aktuální dodání je 5 - 6 týdnů.


30 000 Kč

Oblek na míru od
 


20 000 Kč

Sako na míru od
 


5 000 Kč

Košile na míru za
 


27 000 Kč

Raglánový plášť / Raincoat
 Akce pro naše zákazníky - 
Představení jarní kolekce 2022

Uvolněný casual styl - bunda na míru


Loni jsme do naší nabídky zařadili volnočasové bundy na míru. Pokud jste si loni nestihli tuto praktickou bundu pořídit, letos je ten správný čas. Skvělý společník na tzv. přechodné období (jaro, podzim).

V našem provedení umíme ušít nesmrtelnou klasiku - bluzon  nebo shacket (na obrázku vlevo).

Orientační cena: 18990 Kč. Záleží vždy na zvoleném materiálu.

Lehký kabát na jaro
 

Jaro se určitě neobejde bez přeháněk, proto jsme výrazně rozšířili naši nabídku nepromokavých, ale zároveń velice prodyšných materiálů. Novinkou v naší nabídce je tzv. raglánový plášť (na fotce vpravo), tedy univerzální nepromokavý neformální plášť, který se dá vzít přes cokoliv. 


Nové vzorníky na košile 

Novinkou v našem košilovém vzorníků je bavlněná látka s nano úpravou, která zabrání třeba i ušpinění při polití červeným vínem. Zároveň jsme naskladnili i další klasické látky v nejrůznějších gramážích a vzorech.