MANEMO TÝM


Ušijeme Vám nejoblíběnější kousek ve Vašem šatníku. Vyberete si každý jeho detail a sedne Vám jako nikomu jinému. Přidanou hodnotou našeho setkání je kompletní poradenství v oblasti trendů v neformální atmosféře našeho ateliéru. Setkáváme se s lidmi, kteří rozumí svému povolání či poslání, inspirujeme se a nasloucháme. Naší úlohou je poradit Vám, jak se neztratit v módních trendech a naučit Vás v tom chodit i v případě, že móda pro Vás není hlavní prioritou. Těšíme se na setkání s Vámi. 

Náš příběh

Pánské módě se věnujeme už celé roky. Příběh značky Manemo se začal psát začátkem roku 2017, kdy došlo k propojení zkušeností dvou módních značek, do kterých vstoupili úspěšní podnikatelé - Radek Stavinoha, zakladatel Invia a největší vzdělávací skupiny Edua Group, zároveň investor v mnoha startupech (např. Saunia, Trivi, Ambis ...), a investor do startupů a realit Pavel Jaroš.  

Našim cílem bylo postavit pánskou módní značku s prvotřídním oblečením na míru. Společně se zkušenými stylisty a dalšími členy týmu jsme vybudovali stylový showroom s ateliérem v centru Prahy, kam si (nejen) významní podnikatelé chodí pro svůj nejoblíbenější outfit. 
 

Pavel Jaroš, spolumajitel značky Manemo
Radek Stavinoha, spolumajitel značky Manemo


Specialisté na šití na míru a stylisti

Provedeme Vás cestou za nejoblíbenějším outfitem ve Vašem šatníku, který navíc bude ušitý jen pro Vás. Poradíme Vám s výběrem látek až po to, co se k čemu hodí. Nebojte se nás zeptat na vše, co Vás ohledně módy zajímá, rádi Vám poradíme. 

 Dominik Jochymek
 Product manager & made to measure specialista

Dominik se u nás stará o produktovou nabídku a dohlíží také na kvalitu měření a výsledných outfitů. V MANEMO figuruje od úplného počátku a pánská móda je jeho celoživotní vášní. 

Jiří Friedrich
Made to measure specialista

Jiří se k týmu MANEMO připojil během roku 2021, ale neznamená to, že by byl v oboru nováčkem. Spíše naopak. Prošel si několika made to measure salony u nás, a také sbíral zkušenost v bespoke krejčovství v salonu Hartl.


Vztahy se zákazníky & Marketing

Staráme se, abyste se s námi vždy cítili co nejlépe a věděli, kam se můžete obrátit v případě, že řešíte co na sebe. Odpovíme na všechny dotazy, domluvíme s Vámi schůzku, zjistíme stav Vaší zakázky, nebo připravíme individuální nabídku přesně pro Vás.

Ať už řešíte cokoliv, zastihnete nás zde:
+420 608 954 478 
chcioblek@manemo.cz

Nikola Jarošová, CEO      

Nikola se stará o provozní a businessovou stránku značky. Společně s Dominikem v MANEMO působí od samého počátku.      

Nikola Švihnosová, asistentka 

S Nikolou se setkáte při příchodu k nám a nebo vás obsouží, když nám zavoláte. Také vám uvaří skvělou kávu :).

AKCE V MANEMO


Naši zákazníci o nás řekli
 

„Oblek + košile na míru - osobní přístup, kvalitní látky, míry vemou opravdu pořádně."
- Vojtěch P. - 

„I have ordered two sport coats and a pair of trousers so far. I couldn’t be more pleased with the results and the service. Many materials and details to choose from and excellent guidance to help choose, same level of service as I had in Milan at Zegna MTM. Very highly recommended for both quality and the complete experience!" 
- Sokko S.-

„Nechávali jsme šít svatební oblek na míru a dopadlo to nad očekávání výborně. Celý proces byl velice příjemný, staral se o nás naprosto profesionální personál, který se vším poradil a nic pro něj nebyl problém, a výsledný oblek je krásný, pohodlný a perfektně sedí. Přestože má úzký střih, muž si v něm bez problému zvládl dát nohu za hlavu. :-)" 
- Alice H. -

„Pánské krejčovství s výborným personálem, vysokou kvalitou a dobrým kafem :).“  - Matouš F.-

„Výborná zkušenost. Perfektně padnoucí oblek, skvělý přístup, rychlé vyřízení objednávky.“  - Jiří P. -

MANEMO v médiích

MANEMO na akcích

Manažer roku 2021, 21. 9. 2022 Žofín

Pitti Uomo 102, Florencie, červen 2022

Ples právníků, Obecní dům, březen 2022