MANEMO TÝM


Ušijeme Vám nejoblíběnější kousek ve Vašem šatníku. Vyberete si každý jeho detail a sedne Vám jako nikomu jinému. Přidanou hodnotou našeho setkání je kompletní poradenství v oblasti trendů v neformální atmosféře našeho ateliéru. Setkáváme se s lidmi, kteří rozumí svému povolání či poslání, inspirujeme se a nasloucháme. Naší úlohou je poradit Vám, jak se neztratit v módních trendech a naučit Vás v tom chodit i v případě, že móda pro Vás není hlavní prioritou. Těšíme se na setkání s Vámi. 

Naši zákazníci o nás řekli:

„Profesionální přístup, na nic si nehrají a vytvoří skvělé padnoucí... cokoli!“ - Petr H.-

„Pánské krejčovství s výborným personálem, vysokou kvalitou a dobrým kafem :).“  - Matouš F.-

„Velmi přátelský a naprosto profesionální přístup. Vždy se budu rád vracet.“  - Jiří P. -

Stylisté a specialisté na šití na míru

Michal & Dominik

Provedou Vás cestou za nejoblíbenějším outfitem ve Vašem šatníku, který navíc bude ušitý jen pro Vás. Poradí Vám s výběrem látek až po to, co se k čemu hodí. Nebojte se jich zeptat na vše, co Vás ohledně módy zajímá, rádi Vám poradí. 

Michal Trnka, Made to measure & Product leader

Dominik

Dominik Jochymek, Made to measure specialista & Sales

Vztahy se zákazníky

Nikola & Barbora

Starají se, abyste se s námi vždy cítili co nejlépe a věděli, kam se máte obrátit v případě, že řešíte co na sebe. Odpoví na všechny dotazy, domluví s Vámi schůzku, zjistí stav Vaší objednávky, připraví individuální nabídku přesně pro Vás. Ať už řešíte cokoliv, zastihnete nás zde:
+420 608 954 478 
chcioblek@manemo.cz