ŠIJEME NA MÍRU S PŘESAHEM. ŠIJEME MANEMOJsme tu, abychom šili nejoblíbenější kousky vašeho šatníku. U každého společně rozhodneme o nejmenších detailech a postaráme se, aby vám padnul jako nikomu jinému. Specializujeme se na prémiový přístup k metodě made-to-measure a ctíme zlatá pravidla krejčoviny. Počínaje pečlivým vyhodnocením střihu přes poddajný materiál až
po zpracování, včetně nadstandardních úprav. A také úprav po mnoha letech – jako vyznavači slow fashion uděláme maximum, abyste náš outfit mohli nosit i v případě, kdy z něj vyrostete nebo ho opotřebíte.

Z času, který v neformální atmosféře našeho ateliéru strávíte, nepromarníme ani minutu.

Při sestavování outfitu vám poskytneme poradenství v módních trendech i v nadčasových principech oblékání a naučíme vás v nich chodit pevným krokem. Nechceme jen obohatit váš šatník – chceme vám pomoci najít si k němu osobnější vztah. Vztah založený na myšlence, že když oblékání pojmete koncepčně a nadčasově, vystačíte si jen s několika outfity. Vztah, ve kterém se budete cítit přirozeně a sebevědomě. Vztah, který vás posune zase o kus dál.


MTM Specialisté - Ti nejlepší k vašim službám

Cesta za nejoblíbenějším outfitem vašeho šatníku vede přes náš atelier. Průvodci vám na ní budou zkušení stylisté a specialisté na made-to-measure na míru. Poradí vám s výběrem látek, doporučí, co se hodí k čemu,
a zodpoví vše, co vás bude zajímat. S námi se v pánské módě nejen neztratíte, ale také velmi rychle zorientujete.

 Dominik Jochymek
 Co-owner

Jiří Friedrich
Co-owner


Vztahy se zákazníky & Marketing

Záleží nám na to, abychom s vámi vždy našli společnou řeč. Bez ohledu na to, zda jen zjišťujete možnosti, máte zájem o schůzku, chcete znát stav své zakázky anebo máte individuální nároky či jiné požadavky, zastihnete nás zde:

+420 608 954 478 
chcioblek@manemo.cz

Jonáš Bula, asistent

S našimi asistenty se setkáte při příchodu k nám a nebo vás obslouží, když nám zavoláte.

AKCE V MANEMO

Večer Ušlechtilých Neřeští, 30. 3. 2023


Naši zákazníci o nás řekli
 

„Oblek + košile na míru - osobní přístup, kvalitní látky, míry vemou opravdu pořádně."
- Vojtěch P. - 

„I have ordered two sport coats and a pair of trousers so far. I couldn’t be more pleased with the results and the service. Many materials and details to choose from and excellent guidance to help choose, same level of service as I had in Milan at Zegna MTM. Very highly recommended for both quality and the complete experience!" 
- Sokko S.-

„Nechávali jsme šít svatební oblek na míru a dopadlo to nad očekávání výborně. Celý proces byl velice příjemný, staral se o nás naprosto profesionální personál, který se vším poradil a nic pro něj nebyl problém, a výsledný oblek je krásný, pohodlný a perfektně sedí. Přestože má úzký střih, muž si v něm bez problému zvládl dát nohu za hlavu. :-)" 
- Alice H. -

„Pánské krejčovství s výborným personálem, vysokou kvalitou a dobrým kafem :).“  - Matouš F.-

„Výborná zkušenost. Perfektně padnoucí oblek, skvělý přístup, rychlé vyřízení objednávky.“  - Jiří P. -


MANEMO v médiích a na akcích


MANEMO na akcích

VSL svatební festival, 4. 2. 2023 Praha

Svatbarium, 22. 1. 2023 Hradec Králové

Manažer roku 2021, 21. 9. 2022 Žofín

Pitti Uomo 102, Florencie, červen 2022

Ples právníků, Obecní dům, březen 2022