Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy


Poradíte mi s výběrem?

Pokud nemáte jasnou představu nebo o pánské módě moc nevíte, nic se neděje, rádi Vám vše vysvětlíme a dopřejeme dostatek času k výběru. Respektujeme styl každého z Vás, ale občas neuškodí zopakovat si módní trendy a nasměrovat na správnou cestu. Od toho jsme tady my, avšak konečné rozhodnutí je vždy na Vás. První schůzka u nás je zcela nezávazná a zpravidla nejvíce času zabere neformální povídání s našim stylistou nad Vaší představou oblíbeného outfitu. Pokud si budeme rozumět, tak se hned pustíme do měření a výběru. Potřebujete-li čas na rozmyšlenou, je to zcela v pořádku a domluvíme se na dalším postupu. 

Je možné se podívat na vzorky látek?

Na schůzce si můžete prolistovat všechny vzorníky, které máme. Ale jelikož jich máme velmi mnoho, stylista na základě konzultace udělá prvotní selekci za Vás. Rádi Vám pomůžeme i v případě, že se nebudete moci rozhodnout. Ukázky vybraných látek si můžete prohlédnout zde.

Je možné si nechat ušít jen sako, separátní kalhoty nebo vestu?

Samozřejmě. Z formálního šatníku Vám ušijeme téměř cokoliv. 

Šijete i pro ženy?

Ano, šijeme. Oblíbené jsou dámské košile, košilové šaty, zimní kabáty nebo kostýmky. Více zde.

Co se stane, když si na první schůzce nic nevyberu?

Vůbec nic. Budeme však rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, jak se Vám u nás líbilo a co bysme mohli zlepšit.

Na Vašem webu jsem nenašel to, co jsem hledal/a…

Tak to nás upřímně mrzí. Ale nikdo není dokonalý, ani my. Budeme Vám vděční, když se s námi podělíte o zpětnou vazbu. Napište nám, zavolejte nebo využijte chatovací okno. Odpovíme Vám do pár minut na cokoliv, co Vás zajímá.