POSUŇTE STYL VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ NA NOVOU ÚROVEŇ 

Lámete si hlavu nad tím, čím zpestřit pracovní život vašich zaměstnanců? Buďte originální a dejte najevo, že jste moderní zaměstnavatel, kterému záleží na budování osobní image každého člena vašeho týmu.
Zážitek, o kterém budou dlouho vyprávět, ale také z něj budou čerpat ve svém každodenním životě.
 


Co všechno pro vás připravíme?


Večerní akci s doprovodným programem. Teambuilding pro váš tým.

Dárkové poukazy na míru. 

Večerní akce s doprovodným programem


Netradiční teambuilding, který je nejen skvělým zážitkem, ale také přínosem do běžného života. Jelikož se stáváte spolutvůrcem celého večera, rozhodně překvapíte svůj tým kolegů něčím, co ještě nezažili a o čem budou ještě dlouho mluvit.

Celá akce probíhá uvolněnou a zábavnou formou, nudnou teorii u nás opravdu nehledejte. Pomocí praktických ukázek a soutěží se účastníci dozví vše, co kdy o formální módě chtěli vědět, ale báli se zeptat. Akce je vhodná i pro dámy.

CO VÁS ČEKÁ


Na základě vašich představ vytvoříme teambuilding přímo na míru.
 Akce je vhodná pro všechny muže, kteří pro svoji profesi potřebují / chtějí vypadat dobře.
Nezáleží, jestli je pro ně nošení obleku každodenní záležitostí a nebo po formálním oblečení sáhnou jen párkrát do roka.


Dělali jsme akci pro muže ze strojírenského průmyslu, pro které bylo zábavné naučit se např. jak uvázat kravatu, když jdou jednou za rok na ples nebo na důležité jednání. Ale také pro muže pohybující se přes 20 let v businessu, pro které je nošení obleku denním chlebem. Pro ty jsme např. připravili prezentaci aktuálních módních trendů, praktických rad, jak chytře kombinovat jednotlivé kousky šatníku, obohacení outfitu o doplňky atd.

Pro představu, takto vypadá náš běžný program.

Boty

Dozvíte se, jak poznat kvalitní obuv, kde se vyrábí a kde se prodává. Poradíme vám jednoduchá pravidla, jak ladit boty s oblekem a také, jak se o ně starat.

Dresscode

Názorně vám vysvětlíme rozdíly mezi odlišnými úrovněmi dress codu a také poradíme, jak kombinovat různé kousky vašeho šatníku.

Formální doplňky

Vše, co potřebujete vědět o kravatách a o tom, jak si ji jednoduše zavázat. Jednou pro vždy vás naučíme vázat motýlka a skládat kapesníček.

Péče o formální šatník

Jak se starat o oblek a co dělat, když si ho na služební cestě zmačkáte? Pravidla pro praní košile, tak aby vám vydržela co nejdéle.

DOPROVODNÝ PROGRAM


Catering & barmanská show

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří mají podobnou filosofii a vášeň pro věc stejně jako my. Např. spolupracujeme s Ultra Premium Brands a jejich ambasadory, s gastronomický projektem Biga_prg, kteří jsou specialisté na pop up s pravou neapolskou pizzou, se španělskou tapas estaurací apod. Sami máme ověřené vinaře z malých biovinařství, jejiž skvělá vína jsou vám u nás k dispozici.

Další možnosti doprovodného programu

Kulečníkový stůl, ochutnávka doutníků / whiskey / rumů / vína, živá hudba... 

Podívejte se na videa z našich akcí

Proběhlé akce - recenze od účastníků

"Teambuilding jsme si s kolegy opravdu užili. Během večera jsem se naučil spoustu nových vychytávek, třeba jak si poradit s pomačkanou košilí během cestování. Překvapením pro mě byla soutěž v rychlosti vyžehlení košile :)), to bavilo hlavně naše kolegyně, které nás samozřejmě trumfly. Rád bych také vyzdvihnul drinky, barman míchal skvělé negroni a občerstvení v podobě tapas taky nemělo chybu." 
Martin, advokátní kancelář

"S kolegy jsem si tento večer "darovali" za úspěšně zvládnutý kvartál. A bylo to super. Nechtělo se nám klasicky do restaurace nebo do baru, příjemná změna. Potěšil mě welcome drink v podobě crémantu a možnost probrat zajímavá témata v neformální atmosféře s lidmi, kteří rozumí pánské módě a dress codu." 
Vladimír, investiční skupina

"Tento večírek opravdu doporučuju, je vhodný spíše pro pánské kolektivy. Líbilo se mi spojení uvolněného večera se zajímavými informacemi, o kterých se člověk běžně nebaví a i když mi móda není úplně blízká, tak teď úplně chápu hodnotu toho, když v tom někdo umí chodit :)."
Petr, stavební firma

CENÍK


Konečná cena se vždy odvíjí na základě individuální nabídky a konkrétně sestaveného programu. Akce je vhodná i pro dámy. Minimální počet účastníků je 10, maximálně náš prostor pojme 50 lidí. Akci si nejvíce užijí skupinky s účastníky okolo 25 lidí.

Součástí ceny je:

  • Pronájem prostor (kousek od Náplavky, Pštrossova 1) a kompletní zajištění akce, vč. personálu
  • Catering (jídlo, pití, bar)
  • Košile na míru jako dárek pro každého účastníka a výhry do soutěží
  • Doprovodný program dle vašeho přání

Cena 1.590 - 4.590 Kč na osobu.

Napište nám, kdy byste akci chtěli realizovat, pro kolik lidí a jaký máte budget. Na základě toho vám do max. 2 dní připravíme individuální nabídku.

Mám o akci zájem

Dejte nám vědět, jestli máte o firemní akci. Spojíme se s Vámi a doladíme všechny detaily.


Dárkové poukazy

Obdarujte své kolegy něčím, co opravdu využijí - dárkový poukaz, který uplatní podle svých preferenci a stylu. Připravíme vám design s vašim logem i věnováním. Při větší objednávce připravíme individuální nabídku za výhodnější cenu a podmínky uplatnění tak, aby vám to vyhovovalo (např. při splnění podmínek větší odběru vám účtujeme pouze uplatněné poukazy).

Akce do konce října 2022 - při odebrání poukazů v celkové hodnotě nad 30.000 Kč možnost uhradit pouze poukazy, které budou skutečně uplatněné. Jak to funguje? Při vytvoření objednávky vám vystavíme fakturaci na 30% z celkové částky, která slouží jako nevratná záloha. Následně evidujeme všechny uplatněné poukazy, které vaši zaměstnanci u nás uplatní, a po ukončení platnosti poukazů uděláme vyúčtování.

Dárkové poukazy

Nezávazná poptávka, na základě které vám pošleme nabídku.