ZÁŽITEK NA MÍRU


Teambuilding pro Vaši firmu

Netradiční teambuilding, který je nejen skvělým zážitkem, ale také přínosem do běžného života. Jelikož se stáváte spolutvůrcem celého večera, rozhodně překvapíte svůj tým kolegů něčím, co ještě nezažili a o čem budou ještě dlouho mluvit.

Průběh akce

Celá akce proběhne uvolněnou a zábavnou formou, nudnou teorii u nás opravdu nehledejte. Pomocí praktických ukázek a soutěží se účastníci dozví vše, co kdy o formální módě chtěli vědět, ale báli se zeptat. Akce je vhodná i pro dámy.

CO VÁS ČEKÁ


Na základě Vašich představ Vám vytvoříme teambuilding přímo na míru.
Pro představu, takto vypadá náš běžný program.

Boty

Dozvíte se, jak poznat kvalitní obuv, kde se vyrábí a kde se prodává. Poradíme Vám jednoduchá pravidla, jak ladit boty s oblekem a také, jak se o ně starat.

Dresscode

Názorně Vám vysvětlíme rozdíly mezi odlišnými úrovněmi dress codu a také poradíme, jak kombinovat různé kousky Vašeho šatníku.

Formální doplňky

Vše, co potřebujete vědět o kravatách a o tom, jak si ji jednoduše zavázat. Jednou pro vždy Vás naučíme vázat motýlka a skládat kapesníček.

Péče o formální šatník

Jak se starat o oblek a co dělat, když si ho na služební cestě zmačkáte? Pravidla pro praní košile, tak aby Vám vydržela co nejdéle.

DALŠÍ MOŽNÉ AKTIVITY


Klobouky, bekovky a čepice

Trendy z Pitti Uomo

Barber show

Soustředíme se na kvalitu, ale ne vše si vyrábíme sami. Proto spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími. Více jak 150letá historie značky Stetson je rozhodně zajímává k poslechnutí.

Pravidelně jezdíme dvakrát ročně do Florencie, kde sbíráme inspiraci od těch nejlepších na proslulém veletrhu pánské módy. Rádi se o naši inspiraci nebo zážitky podělíme.

Do “barber shopu” dnes chodí kde kdo, tentokrát ale přijde barber rovnou za Vámi, a to ne ledajaký.

Kolik to stojí


Cenu sestavujeme individuálně na základě Vašeho požadavku a počtu lidí. Vyplňte formulář níže, kde formulujte svoje požadavky, my Vám sestavíme individuální cenovou nabídku.

A co je v ceně

  • Košile na míru jako dárek a výhry do soutěží
  • Pronájem prostor a kompletní zajištění akce
  • Catering (jídlo, pití, bar)

Mám o akci zájem

Dejte nám vědět, jestli máte o firemní akci. Spojíme se s Vámi a doladíme všechny detaily.