SVATEBNÍ FESTIVAL VSL 4. 2. 2023 PRAHA
DĚKUJEME, ŽE JSME SE MOHLI POTKAT


Vyplněním kontaktních údajů na našem stánku od nás získáváte:
Druhou košili na míru ke svatebnímu outfitu ZDARMA & SLEVU 50% na naše rámové boty. 


JEDINEČNÝ DEN. JEDINEČNÝ OUTFIT

S šitím svatebních outfitů máme mnoho zkušeností, rádi Vám pomůžeme vybrat ten pravý pro váš velký den.

Svatební outfit, který využijete i po svatbě
Tento trend svateb je velice oblíbený a myslíme si, že mužům to po stránce oblékání dost hraje do karet. Ruku na srdce, pokud nejste typ, pro kterého je oblek montérkami, tak si pravděpodobně vyloženě tmavý formální oblek na sebe vezmete jen párkrát do roka a frak v českém prostředí asi neobléknete, takže krok k uvolněnému outfitu je určitě prospěšný. Nechcete přece investovat do oblečení, které po svatbě nenajde v šatníku využití, a pro mnoho mužů bývá svatba i taková polehčující záminka k tomu nechat si už konečně jednou v životě něco ušít. 

Příjemnou výhodou outfitu sestaveného ze separátních kusů je právě to, že kalhoty můžete nosit běžně během roku s košilí na méně formální schůzky, do práce nebo na pivo s kamarády a stejně tak sako si můžete vzít k džínům a vyrazit v něm třeba do klubu... teda po svatbě spíš na večeři s manželkou k přátelům.

DOPORUČENÍ

Pokud plánujete nechat si ušít svatební outfit u nás v MANEMO a nemůžete se rozhodnout jakou cestou se vydat, zbytečně neotálejte a domluvte si schůzku klidně na příští týden.  Uděláme vše proto, abychom se naladili na vaše potřeby a ušili vám takový outfit, který pak budete s radostí tahat ze skříně na každou společenskou událost.

Termíny ušití se mohou vyšplhat až na 6-7 týdnů, tak ať nejdete na svatbu v nepadnoucím obleku. Po letech při prohlížení svatebního alba by to mohlo zbytečně zamrzet a fotky jsou vzpomínky, které vám zůstanou navždy.
 

TĚŠÍME SE NA VÁS

Jiří Friedrich, MTM Specialista

Dominik Jochymek, MTM Specialista

NAŠE SVATEBNÍ OBLEKY

Co o nás říkají naši zákazníci, kteří svěřili svůj svatební oblek do našich rukou?


Hodnocení na Google

Manemo mě zaujalo svým skvělým hodnocením ve chvíli, kdy jsem si již lehce zoufal s výběrem svatebního obleku, odrazen neprofesionálním přístupem v jiných prodejnách. V Manemu však bylo vše jinak - příjemné prostředí, profesionalita, skvělé materiály a očividné kvalitní zpracování. A pokud já, dosud nezasvěcenec ve světě elegance, zmiňuji tyto kvality, pak jiným musejí být o to více zřejmé.
Díky panu Jiřímu mám nyní v šatníku nejkrásnější věc, jakou jsem si kdy pořídil. Z naší svatby se, odpusťte mírnou dávku patosu, stala pohádková proměna z ošklivého káčátka v elegantního ženicha. Mnohokrát děkuji a těším se na budoucí shledání.

- Pavel K. - 

Manemo mohu za sebe doporučit každému, kdo shání oblek na nějakou významnou událost (v mém případě svatbu). Poradí tu i těm, kteří běžně obleky nenosí. Pan Dominik dokáže pomoci úplně se vším, od výběru látky a barvy, po počet knoflíků na rukávu, a výsledek rozhodně stojí za to. Oblek mi padne dokonale a cítil jsem se v něm skvěle od rána až do pozdních nočních hodin.
 - Martin K. -

Setkani s Dominikem a samotny vystup (skvele padnouci outfit) byly skvelym zazitkem. Do Manema jsem prisel par tydnu pred svatbou, moc casu tedy nezbyvalo, nicmene Dominik mi dokazal behem par chvil vykouzlit kombinaci, diky ktere v den D svatebcanum spadla brada. Diky za to! 👏
- Marek H. -