DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU


Jedinečný zážitek 

Vyberte hodnotu poukazu a zbytek nechte na vkusu obdarovaného. Naše poukazy umí potešit každého - muže i ženy, kteří ocení kvalitní a padnoucí oblečení. Doporučená cena poukazu začíná na 2.500 Kč.

stylový dárek

pro muže i pro ženy


e-mailem nebo poštou

do druhého dne od odeslání


osobní věnování

podle Vašeho přání


Typy poukazů

Poukazům se meze nekladou. Je možné je zakoupit na konkrétní produkt, můžete ale také vytvořit poukaz, který bude obsahovat konkrétní hodnotu (zpravidla 2 500 Kč, 5 000 Kč či 10 000 Kč) – ten lze poté uplatnit na veškerý sortiment. Oba typy poukazů navíc mohou obsahovat speciální věnování. Platnost poukazu je vždy 6 měsíců od zakoupení.

Chtěl bych ještě jednou poděkovat za stylový zážitek při výběru košile šité na míru a z košile samotné. Materiál je skvělý na dotek i nošení a košile sedí perfektně. V neposlední řadě také za servis, který byl velice příjemný a profesionální.

- Stanislav N., který dostal poukaz na košili na míru k narozeninám - 

Jak poukaz zakoupit?

Můžete zakoupit on-line pomocí formuláře, který naleznete níže, nebo se pro něj zastavte přímo u nás v showroomu. Nemáte-li cestu kolem, poukaz Vám zašleme kamkoliv budete chtít, nebo Vám ho pošleme v elektronické podobě na Váš e-mail.