JEDINEČNÝ DEN. JEDINEČNÝ OUTFIT.

PŘIJEDEME ZA VÁMI DO BRNA! TERMÍNY MĚŘENÍ V BRNĚ NAJDETE ZDE.


Cesta k perfektnímu svatebnímu outfitu vyžaduje důkladnou přípravu - zeptejte se Vaši nastávající.
Ta pravděpodobně začala svoje šaty řešit už před rokem, aby byla vedle Vás tou nejkrásnější nevěstou.
Dopřejte si dostatek času, abyste vedle Vaši vyvolené vypadal skvěle.

Není potřeba dodávat, že oblek by Vám měl vždy dokonale padnout a měl byste se v něm cítit co nejpohodlněji.

S tím vším Vám poradíme.

Proč my?


S šitím svatebních outfitů máme mnoho zkušeností, rádi Vám pomůžeme vybrat ten pravý pro Váš velký den. Návštěva u nás je příjemným zážitkem, nikoli dalším stresujícím rozhodováním. 

Naší vášní a specializací je šití na míru, nicméně v našem ateliéru můžete svůj svatební outfit vybírat i z naší limitované konfekce. Pokud ještě nemáte jasnou představu, přijďte se inspirovat.

Jak to probíhá?


Nejprve doporučujeme ověřit dostupnost termínů v Brně zde. Zde se můžete rovnou registrovat na vybraný termín.
Pokud byste při registraci narazili na nějaký problém, tak ná napište nebo zavolejte.

Následně nám velmi pomůže, když vyplníte i náš svatební formulář - zabere vám to max. 2 min. času. 

Termín vám následně obratem potvrdíme.
 

JAKÁ BUDE VAŠE SVATBA?

Ne že bychom byli přehnaně zvídaví, ale abychom Vám ušili ten pravý outfit na Vaši svatbu, musíme k tomu zjistit několik podrobností. Ty nám pomohou k vytvoření toho pravého svatebního outfitu, který ale můžete potom využívat i po svatbě. 

Našim cílem je, aby Vám naše oblečení dělalo radost co nejdéle. Proto Vám sestavíme takový outfit, který určitě využijete i do budoucna. 

Klasická svatba


Dáváte přednost klasické svatbě? Svatební oblek bude vaším věrným společníkem i během zbytku roku? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, pustíme se do nesmrtelné klasiky.

Ležérní svatba


Dáváte přednost uvolněnému pojetí svatby, stejně tak jako vašemu stylu oblékání? Zapomeňte na modrý oblek, váš svatební outfit může vypadat úplně jinak, ale zároveň pořád elegantně. Kalhoty, separátní sako a případně vestu sladíme do barev vaší svatby. 

Black Tie


Dáváte přednost formálnosti? Dobře padnoucí smoking by měl mít ve skříní snad každý gentleman, tak proč nevyužít této skvělé příležitosti k tomu si jeden přesné svých představ pořídit?

NAŠE SVATBY


Inspirace není snad nikdy dost, hlavně když se jedná o tu svatební. Chceme se s Vámi podělit o svatební zážitky, na kterých jsme se mohli podílet. Jelikož spolupracujeme s lidmi, kteří se ve svatebním prostředí zkušeně pohybují již několik let, víme mezi prvními, jaké jsou trendy na nadcházející svatební sezónu a co vše stojí za přípravou perfektní svatby.

Rádi se budeme podílet i na té Vaší.

Tak už to máme za sebou :). Chtěl bych vám ještě jednou moc děkovat za svatební oblek, který jste pro mě připravili. Samozřejmě měl velký úspěch a dostal jsem během odpoledne několik pochval. I kdybych ho na sebe už nikdy neoblékl, tak to stálo za to.  Skoro doufám, že ještě budu v budoucnu nějaký potřebovat, abych vás mohl zase navštívit.

- PEPA H. -

Dobry den, chcel by som sa podakovat za krasny oblek a uzasny servis. Boli sme nadmieru spokojny a urcite Vas este v buducnosti navstivime prajem pekny den.  
- Daniel G. -

„Just wanted to say thank you for everything! Great advisory and service from all of you! And Lots of compliments on the suit! And of course SHE said yes (maybe cuz of the suit?).
Big thanks again.“  
-OLIVIER  R.-


NAŠE SVATEBNÍ OBLEKY

Jak obléct ženicha?

Jak obléct ženicha?

Během plánování celé svatby se vyplatí vše mít zajištěno s předstihem. A to platí i u obleku pro ženicha. Proto nenechávejte výběr na posledních chvíli.